Biržas

Tailers Vinklvoss: Volstrītas “vaļiem” nepieciešams laiks kriptovalūtu pieņemšanai

Volstrītas “vaļiem” nepieciešams laiks kriptovalūtu pieņemšanai

Kriptovalūtu biržas Gemini izpilddirektors (CEO) Tailers Vinklvoss ir pārliecināts, ka Volstrītas institucionālajiem investoriem būs vajadzīgs zināms laiks ieiešanai kriptovalūtu tirgū. To viņš paziņojis intervijā izdevumam Bloomberg.

“Volstrīta nopietni uztver kriptovalūtu tirgu, lai gan lielākais vairums kompāniju joprojām neiesaistās kriptovalūtās. Blockchain industrija turas galvenokārt uz mazumtirdzniecības spēlētājiem. Laika gaitā tas mainīsies, bet tas prasīs zināmu laiku”, – uzskata Tailers Vinklvoss.

Kā galveno iemeslu – kādēļ aizkavējas institucionālo investoru iziešana kriptovalūtu tirgū – analītiķi min neskaidru regulatoru pozīciju attiecībā pret industriju. Saskaņā ar plaši izplatīto viedokli – pēc tam, kad ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) atzīs bitkoinu-ETF – kriptovalūtu tirgus būs atvērts institucionālajiem investoriem.

Tailers Vinklvoss atzīmēja, ka šobrīd Gemini koncentrējas uz mazumtirdzniecības biznesa paplašināšanu. Pēdējā pusgada laikā biržas darbinieku štatu saraksts ir divkāršojies, un līdz gada beigām tiks vēl palielināts. Gemini plāno arī pievienot jaunas kriptovalūtas savā tirdzniecības platformā.

Atgādinām, ka jūlija beigās SEC otro reizi noraidīja brāļu Kemerona un Tailera Vinklvosu pieteikumu par bitkoinam piesaistīta biržas investīciju fonda izveidošanu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top