Visas ziņas

Brokeru kompānijas Voyager akcijas ir nonākušas Kanādas biržas akciju sarakstā

Jaunās brokeru kompānijas “Voyager”, akcijas ir nonākušas Toronto biržas akciju sarakstā. Kompānija “Voyager” darbības uzdevums ir palīdzēt saviem klientiem atrast vislabākās bitkoinu un kripto aktīvu piedāvājuma cenas. Kompānijas “Voyager” vērtība pašlaik ir 60 miljoni ASV dolāru.
Privātais uzņēmums, kuru līdzfinansēja bijušais “Uber” galvenais tehniskais direktors Oskars Salazars, iegādājās uzņēmumu “UC Resources”. “Voyager” noslēdza akciju pirkuma līgumu ar bijušo minerālu izpētes uzņēmumu, kā rezultātā tika izveidots jauns apvienotais uzņēmums “Voyager Digital (Canada)”.

Voyager izpilddirektors Stīvens Ērlihs teica, ka viņu lēmums par akciju nonākšanu publiskā telpā nodrošinās kompānijai augstu uzticības līmeni. Savā kompānijas blogā Ērlihs uzsvēra:
“Kļūstot par publisku uzņēmumu, “Voyager” ir iespēja ienākt sabiedriskajā tirgū, apgūt finanšu darbības un aktīvu tirgošanas modeli, kas balstās uz nākotnes tehnoloģijām.”
Tas nozīmē to, ka iegādājoties “Voyager” akcijas, akciju tirgotājiem netiešā veidā būs iespēja veikt ieguldījumus kriptovalūtas ekonomikā. Kā tālāk paskaidroja Ērlihs:
“Šāda veida iespēja cilvēkiem ļaus ienākt kriptovalūtas tirgū un galu galā tiks palielināta kriptovalūtas popularitāte.”
Kompānija “Voyager”, kuras darbība tika uzsākta 2018. gada jūlijā, piedāvā vienkāršotu bitkoinu un citu kriptovalūtu tirgošanas iespēju. Jaunā kompānija ir nodrošinājusi mobilo lietotni, kurā tiek salīdzinātas kripto aktīvu cenas dažādās biržās, tas nozīmē, ka tirgotājiem ir iespēja uzzināt vislabākos piedāvājumus kriptovalūtu izvēlei. Nodrošinātajiem pakalpojumiem nav komisijas maksas, savukārt kompānija “Voyager” iegūst ieņēmumus no katra izdevīga cenu piedāvājuma nodrošinājuma.
CCN ekskluzīvā intervijā Ērlihs izskaidroja vislabākā kriptovalūtas piedāvājuma izvēles nodrošinājuma modeli. Viņš norādīja:

“Ir būtiski četri faktori: cena, kvantitāte, likviditāte un API uzticamība biržās. Mums ir nozīmīgi visi šie faktori un mēs cenšamies nodrošināt vislabāko piedāvājumu […]Esam izveidojuši patiešām detalizētu, sarežģītu algoritmu, lai nodrošinātu visus būtiskākos faktorus un piedāvātu mūsu klientiem vislabāko pakalpojumu kvalitāti.”

Nav zināms, vai investori uzskatīs kompānijas “Voyager” inovācijas un uzņēmējdarbības modeli par pietiekoši labu. Ir zināms, ka 2018. gada krīze kriptovalūtas tirgū atturēja daudzus potenciālos investorus ienākt tirgū. Nenoteiktais regulējums, augsti drošības riski, zema likviditāte un cenu manipulācijas vēl vairāk atturēja daudzus no bitkoinu tirgus.

Ērlihs uzsvēra, ka vislabākais risinājums pastāvošajā situācijā ir caurredzamības nodrošināšana, līdz ar to, kā viņš apgalvo, investoriem būtu drošāk sadarboties ar licencētām kompānijām.
“Likuma kārtā mums ir jāiesniedz gan ceturkšņa, gan gada pārskati, kā arī jāuzrāda dati par uzņēmumu apvienošanos, iegādēm, insaideru treidingu, kompānijas insaideru vērspapīru darījumiem un izmaiņām īpašumtiesībās,” norādīja Ērlihs.

Tajā pašā laikā izpilddirektors piebilda, ka kompānijai ir jādomā par investoru iespēju vairot ienākumus.
Kompānija “Voyager” ir piesaistījusi 7 miljonus ASV dolāru privātā finansējuma, un kompānijas vērtība šobrīd ir 60 miljoni ASV dolāru.
Kā jau iepriekš tika norādīts, pusducis no tirdzniecības platformām ir reģistrējušās, lai izmantotu savas API, kā arī sadarbojas ar tirgus veidotājiem un biržām, lai saglabātu likviditāti.
Pašlaik kompānija “Voyager” ir nodrošinājusi naudas pārskaitījuma licenci desmit ASV valstīs. 2019.gadā kompānija plāno paplašināt savu darbību divdesmit valstis.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top