Tehnoloģijas

Vueling kļuvusi par vēl vienu aviokompāniju, kas pievienojusi samaksu ar Shiba Inu

Vueling Ailines

Neraugoties uz pašreizējām tirgus problēmām ar cenu – Shiba Inu (SHIB) monētai turpina kursu uz atpazīstamību. Kriptovalūta saņēmusi pozitīvas atsauksmes arī no populārās budžeta klases aviokompānijas Vueling, kas apkalpo desmitiem virzienu Eiropā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļamerikā. Minētajos reģionos aviokompānija šobrīd uztur vairāk nekā 330 maršrutus.

Par kompānijas Vueling mēmes kriptovalūtas integrāciju tviterī uzrakstījusi digitālo maksājumu vārteja BitPay, kas nodrošina ātrus pārrobežu maksājumus, izmantojot kriptovalūtas.

Pateicoties sadarbībai ar BitPaу, aviobiļešu cenas būs redzamas eiro, taču klienti varēs norēķināties 13 kriptovalūtās – tostarp ar Shiba Inu.

“Biļešu cenas tiks parādītas eiro, bet klienti savus braucienus varēs apmaksāt no vairāk nekā 100 makiem un izvēlēties no 13 dažādām kriptovalūtām – tādām kā bitkoins (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Shiba Inu (SHIB) un Wrapped Bitcoin (WBTC)”, – rakstīts preses relīzē.

BitPaу un Vueling sadarbībā piedalīsies trešā puse – globālā kompānija UATP, ko maksājumu apstrādei izmanto vairums aviokompāniju. Sadarbība ar UATP nodrošinās nepārtrauktu kripto maksājumu pieņemšanu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top