Biržas

Wall Street Journal: Binance mēģināja nolīgt Geriju Gensleru kā padomnieku

ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) priekšsēdētājs Gerijs Genslers

ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) priekšsēdētājs Gerijs Genslers

Lielākā kriptovalūtu birža vairākas reizes ir mēģinājusi nolīgt pašreizējo ASV Vērtspapīru un biržu komisijas vadītāju, lai nodibinātu ciešākas saites ar ASV regulatoriem, Par to ziņoja laikraksts Wall Street Journal.

Binance uzrunāja Geriju Gensleru kā padomnieku, kad viņš 2018.-2019. gadā pasniedza Masačūsetas Tehnoloģiju Institūtā, vēl pirms viņš kļuva par ASV Vērtspapīru un biržu komisijas vadītāju.

Ella Džana, toreizējā Binance riska kapitāla nodaļas vadītāja, un Harijs Džou, Koi Trading (kurā investēja Binance) līdzdibinātājs, 2018. gada oktobrī tikās ar Gensleru.

Pēc tam, kad Genslers atteicās no padomnieka amata, Džou rakstīja: “Es pamanīju, ka, lai gan Genslers atteicās no padomnieka amata, viņš dāsni dalījās ar licencēšanas stratēģijām.”

Otrā tikšanās notika 2019. gada martā Tokijā. Binance dibinātājs Čaņpeņs Žao pats runāja ar Gensleru.

2021. gada aprīlī Genslers kļuva par ASV Vērtspapīru un biržu komisijas vadītāju. Wall Street Journal žurnālisti apgalvo, ka biržas vadītāji apzināti izveidoja ASV meitasuzņēmumu (Binance US), kas novērsa tiesībaizsardzības un regulatoru uzmanību, tādējādi aizsargājot mātesuzņēmumu Binance no amatpersonu uzraudzības.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top