Tokeni

Wave Financial tokenizē četrus miljonus pudeļu burbona

Wave Financial tokenizē četrus miljonus pudeļu burbona

Jaunuzņēmums Wave Financial veidos digitālo fondu, kura tokeni iegūs nodrošinājumu līdz 20 milj. USD vērtībā tādu produktu veidā, kurus ražo spirta rūpnīca Wilderness Trail. Par to paziņojis CoinDesk.
Akreditētiem investoriem pieejamais tokensale notiks šogad. Saskaņā ar Vērtspapīru un biržas komisijas (SEC) prasībām – tokeni tiks izdoti gadu pēc pārdošanas.

Jaunuzņēmums ar vairākām kriptovalūtu biržām apspriež tokenu listingu uz Tezos bāzes, kas izdoti sadarbībā ar jaunuzņēmumu Vertalo. Fonda administrators un auditors katru ceturksni aprēķinās produktu krājumus un fiksēs tokena aprēķināto cenu.

“Dalība fondā investoriem sniegs retu iespēju iegūt piekļuvi unikālai aktīvu klasei, kas tagad ir ierobežota augsto sākotnējo izmaksu, zemās likviditātes, ražošanas jaudu deficīta un tehnoloģisko prasmju dēļ” – uzskata Wave Kentucky Whiskey 2020 Digital Fund prezidents Bendžamins Cajs.

Wave norāda, ka investori varēs spēlēt uz pieaugošajām burbona cenām – tā barela cena piecu gadu laikā no destilācijas brīža spēj palielināties četras reizes.
Par to liecina tirgus dinamika pēdējos desmit gados, kuru laikā burbons ir kļuvis par visvairāk eksportēto alkoholisko dzērienu ASV, un tā ražotāji ir vairākkārt paplašinājuši ražošanas jaudas.
Burbona cena pieaug līdz ar tā vecumu. Pēc destilācijas spirtu uzglabā mucā, tāpēc sastāvdaļas turpina sajaukties, bet ūdens vai nu iztvaiko, vai absorbējas koka mucā, uzlabojot garšu un palielinot tā vērtību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top