Valūtas

Waves demonstrē pārliecinošu cenas pieaugumu

 

Waves demonstrē pārliecinošu cenas pieaugumu uz jaunā blockchain protokola palaišanas fona

10. septembrī decentralizētā platforma Waves laida klajā jaunu sistēmas protokolu savam blockchain. Jaunais protokols – ja to atbalstīs maineri – tiks pieņemts nedēļas laikā un smartkontrakti būs pieejami  galvenajā tīklā izstrādātājiem, kuri varēs tos izmantot savos projektos.

Kā žurnālam ForkLog pastāstīja izstrādātāji –Waves smartkontraktu palaišanas pirmais posms ļaus integrēt platformā tā sauktos smartkontus.

“Pēc Tjūringa tie ir nepilni smartkontrakti, kas ļauj izpildīt kodu blockchain, bet ar paredzētiem funkcionalitātes ierobežojumiem, lai izvairītos no nevēlamiem izmantošanas scenārijiem un uzlabotu sistēmas drošumu”, – norāda kompānijā.

Smartkonti tiks izmantoti dažādām operācijām ar tokeniem. Sagaidāmo funkciju sarakstā iekļauti: konti ar multiparakstiem, atomārie svopi, tokenu iesaldēšana, divfaktoru autentifikācija, balsošana pēc baltajiem sarakstiem un datu orākuli.

“Mēs cenšamies paskatīties uz sistēmu ar parasta lietotāja acīm un saprast, kas viņam vajadzīgs visvairāk. Svarīgi atzīmēt, ka smartkontiem nav nepieciešama nekāda “gāze” – atšķirībā no Ethereum. Komisijas maksa būs tāda pati kā standarta transakcijai tīklā”, – paziņojis Waves dibinātājs un izpilddirektors (CEO) Aleksandrs Ivanovs.  

Piebildīsim, ka smartkontu realizācijai izmantota programmēšanas valoda RIDE, kuru izstrādājuši Waves izveidotāji. Tā ir optimizēta darbam blockchain un nepieciešami minimāli resursi. Viedo kontu funkcionālo iespēju pilnu aprakstu var atrast projekta tehniskajā dokumentācijā.

Nākamajā posmā Waves komanda sāks ieviest pēc Tjūringa pilnus smartkontraktus, kas nodrošinās daudz plašāku funkciju spektru Waves ekosistēmai.

Jāatzīmē, ka pašlaik  Waves tokena kurss pieaudzis cenā vairāk nekā par 25%.

Waves demonstrē pārliecinošu cenas pieaugumu

Atgādinām – iepriekš septembrī Waves atbalsts tika pievienots aparatūras makos Ledger Nano S.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top