Valūtas

Waves komanda prezentējusi pārlūka paplašinājumu drošai transakciju parakstīšanai

Blockchain platformas Waves izstrādātāji paziņojuši par Waves Keeper relīzi – pārlūka paplašinājums, kas ļauj drošā veidā parakstīt transakcijas, neievadot privātu atslēgu vai paroli.

Projekta paziņojumā teikts, ka tādējādi, ja kāda ar Waves integrēta tīmekļa vietne vai decentralizēta lietojumprogramma pieprasa parakstīt transakcijas, tad, pateicoties Waves Keeper, to var izdarīt ar dažiem klikšķiem tieši pārlūkprogrammā.

Tiek atzīmēts, ka informācija par kontu ir šifrēta un tiek uzglabāta lokāli lietotāja datorā. Šī informācija nav pieejama ārpus paplašinājuma robežām un to nevar nozagt. Paplašinājumā var arī pievienot vairākus makus un viegli starp tiem pārslēgties. Ja lietotājs aizmirst konta  paroli – tad to var atjaunot, izmantojot atslēgfrāzi.

Kā saka izstrādātāji – šis paplašinājums būs īpaši noderīgs izstrādātājiem, kuri vēlas savos projektos iekļaut Waves funkcionalitāti, jo atbalsta API Auth un Payment. Eksperimentālā nolūkā paplašinājumu var pārslēgt starp galveno un testa tīklu.

Šī ir pirmā paplašinājuma versija un šobrīd strādā tikai Google Chrome. Turpmāk izstrādātāji sola pievienot citu populāru pārlūku atbalstu.

Šai fāzē produkts ir pieejams testēšanai tikai izmantojot tiešo saiti Waves forumā, tā iekļaušana Chrome Web Store gaidāma nedaudz vēlāk.

Atgādinām, ka septembra beigās pēc jaunās funkcionalitātes atbalsta no maineru puses Waves galvenajā tīklā tika aktivizēta smartkontraktu pirmā fāze.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top