Valūtas

Platforma Waves Maltā

 

Krievijas blockchain uzņēmums Waves Platform sācis pārrunas ar Maltas varas iestādēm par finanšu aktīvu tokenizācijas iespējām un sācis strādāt šajā jaunajām tehnoloģijām draudzīgajā Vidusjūras valstī.

Kā tiek ziņots kompānijas blogā – platformas Waves izpilddirektors (CEO) Saša Ivanovs ticies ar Maltas premjerministru Džozefu Muskatu un citiem varas iestāžu pārstāvjiem.

Tikšanās gaitā Waves pārstāvji ar vietējām varas iestādēm apsprieda tehnoloģiskās sadarbības iespējas veselības aizsardzības, nekustamā īpašuma reģistrācijas un balsošanas sfērā. Waves komanda arī piedāvāja izmantot savu platformu finanšu aktīvu tokenizācijai.

Kompānijas pārstāvji atzīmēja, ka pirmie soļi uz kopīgu sadarbību bijuši iedrošinoši, kā arī pauda pārliecību par konstruktīva dialoga turpināšanu.

“Mēs esam ieinteresēti šajā akreditācijā un esam gatavi sākt kopīgu darbu ar Maltas juridiskajiem ekspertiem, lai piedāvātu mūsu lietošanai gatavos blockchain risinājumus: Waves finanšu sektoram un Vostok valsts un korporatīvajai sfērai”, – atzīmējis Saša Ivanovs.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top