Valūtas

Platforma Waves paziņojusi par smartkontraktu aktivizēšanu projekta galvenajā tīklā

Platforma Waves paziņojusi, ka pēc jaunās funkcionalitātes atbalsta no maineru puses smartkontraktu pirmā fāze ir aktivizēta galvenajā tīklā un no šodienas ir pieejama izstrādātājiem.

Aktivizācija notika trešdien, 26. septembrī, blokā #1,190,000.

“Tā bija viena no visgaidītākajām funkcijām un  par tās atbalstu nobalsoja ātri un pārliecinoši”, – teikts Waves paziņojumā.

Jaunais sistēmas protokols smartkontraktu aktivizēšanai Waves galvenajā tīklā tika izlaists 10. septembrī. Tos izmantojot, izstrādātājiem radās iespēja implementēt dažādas funkcijas tā dēvēto smartkontu ietvaros – tostarp adreses ar multiparakstu, tokenu iesaldēšanu, atomāros svopus, balsošanu un orākulus.

“Tas padara platformu ne tikai drošāku un elastīgāku, nodrošinot papildu instrumentus kompānijām un gala lietotājiem, bet arī piedāvās pilnīgi jaunus lietošanas scenārijus un uzdevumus jaudīgām decentralizētām lietojumprogrammām”, – piebilduši izstrādātāji.

Nākamajā etapā Waves komanda uzsāks pēc Tjūringa pilnīgu smartkontraktu ieviešanu, kas nodrošinās daudz plašāku funkciju spektru Waves ekosistēmai.

Atgādinām – pagājušajā nedēļā Waves dibinātājs Aleksandrs Ivanovs paziņoja par decentralizētas biržas palaišanas plāniem security-tokeniem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top