Valūtas

Platforma Waves piesaistījusi 120 milj. $ privātā blockchain Vostok izstrādei

Waves Platform komanda paziņojusi par veiksmīgu finansēšanas raunda noslēgšanu, pēc kura rezultātiem piesaistījusi 120 milj. $ korporatīvā blockchain izstrādei.
Waves paziņojumā teikts, ka finansēšanas raundu, kurā piedalījās arī privātie investori, vadīja Londonas finanšu kompānija Dolfin.

“Kriptovalūtu drudzis ir garām – tomēr decentralizēta tīkla izmantošanas ideja datu uzglabāšanai un izmaksu samazināšanai joprojām ir aktuāla”, – paziņoja Waves izpilddirektors (CEO) Aleksandrs Ivanovs.

Atgādinām – par projekta Vostok aktivizēšanu paziņoja šī gada aprīlī. Kā toreiz paziņoja Ivanovs – tā misija būs plaša mēroga blockchain platformas izveide liela biznesa un valsts institūtu projektu realizācijai.
Jūlijā Waves Platform parakstīja memorandu par stratēģisko partnerību ar meitas uzņēmumu, kas paredz jaunu risinājumu integrāciju un optimizāciju blockchain platformai Vostok.
Septembrī vienošanos par sadarbību ar Vostok parakstīja arī valsts korporācija “Rostex” – tās ietvaros paziņoja par projekta biroja izveidi, lai KF digitālās ekonomikas infrastruktūrā ieviestu dalītā reģistra tehnoloģiju.
Tikmēr pašu tokens Waves – ņemot vērā šodienas ziņas, turpināja ievērojami pieaugt – pēdējās diennakts laikā pakāpjoties vairāk nekā par 63%, un publikācijas brīdī tika tirgots par aptuveni 4.50 $. Monētas pieaugums nedēļā bija 140%.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top