Visas ziņas

Futbola klubs “West Ham United” laidīs klajā tokenus

Futbola klubs “West Ham United” laidīs klajā tokenus

Londonas futbola klubs “West Ham United”, kas spēlē Anglijas Premjerlīgā, sadarbojas ar platformu Socios.com, lai palaistu fanu tokenu ekosistēmu. Par to tiek ziņots jaunuzņēmuma oficiālajā vietnē.

Saskaņā ar preses relīzi – sezonas sākumā partneri laidīs klajā kluba fanu tokenu pēc shēmas Fan Token Offering. Izmantojot mobilo lietotni, monēta ļaus “West Ham United” līdzjutējiem balsot par dažādiem kluba jautājumiem. Tokeni arī nodrošinās faniem piekļuvi balvām, ekskluzīvām precēm un spēlēm.

Izlaižot fanu tokenus, klubs cer paplašināt līdzjutēju globālo auditoriju, kas šobrīd tiek lēsta 40 milj. cilvēku apmērā. Lai pirktu firmas tokenus, faniem vajadzēs iegādāties Socios.com natīvos tokenus – $CHZ.

“Mūsu fani padara “West Ham United” par unikālu un īpašu klubu, un mēs priecājamies par sadarbību ar Socios.com, lai sniegtu līdzjutējiem jaunu mijiedarbības ar klubu veidu. Mēs saprotam, ka daudzi fani ir kļuvuši galvenokārt par digitāliem lietotājiem, lielākā daļa no viņiem apsver un izmanto jaunās tehnoloģijas savā ikdienas dzīvē”, – atzīmējis kluba digitālo un komerciālo jautājumu direktors Karims Virani.

Paziņojumā uzsvērts, ka “West Ham” ir kļuvis par pirmo APL klubu, kas sācis sadarbību ar platformu Socios.com, iepriekš to izdarīja kontinentālie futbola grandi – “Juventus” un Parīzes “Saint-Germain”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top