Visas ziņas

Western Union ar kriptovalūtām nestrādās

Western Union un kriptovalūta

Western Union vadītājs Hikmets Erseks paziņojis, ka uzņēmums neatbalstīs kriptovalūtu pārskaitījumus.

Uzstājoties trešdien Ņujorkas Economic Club, pasaulē viena no lielākās naudas pārvedumu kompānijas vadītājs paziņojis, ka klienti paši labāk izvēlas fiat nevis kriptovalūtu aktīvus to praktiskuma dēļ.

“Klienti zina, ko viņi vēlas. Cilvēki medicīniskus rēķinus neapmaksā ar kriptovalūtām,” – paziņojis Hikmets Erseks.

Kompānija neatbalstīs kriptovalūtu pārskaitījumus. Erseks uzskata, ka kopumā dolāru, eiro un Japānas jenu transakcijas prevalēs pār kriptovalūtu vēl arī tāpēc, ka pagaidām centrālās bankas, iespējams, nevēlēsies atteikties no kontrolējamā fiat par labu decentralizētai alternatīvai. Kompānijas Western Union vadītājs uzskata, ka “nāciju pamats ir karogi, konstitūcijas, robežas un valūtas”.

Digitālās valūtas parādījās globālās finanšu krīzes laikā, un kriptovalūtu atbalstītāji uzskata, ka trauslā un nestabilā tradicionālā ekonomika, kas balstās uz aizņemtiem līdzekļiem, ir jānomaina ar alternatīvu. Starptautiskā valūtu fonda (IMF) vadītājs Kristins Lagards atzīst, ka globālā ekonomika nav labākajā formā, un optimistiski atsaucas par dažādu kriptovalūtu nākotni. Tostarp šomēnes 500 000 Šveices iedzīvotāju nobalsoja par bitkoinam līdzīgu finanšu sistēmu.

Februāra sākumā kompānija Western Union apstiprināja, ka tā uzmanīgi pēta blockchain tehnoloģijas un testē ar Ripple – Sanfrancisko jaunuzņēmums ar tāda paša nosaukuma kriptovalūtu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top