Visas ziņas

Western Union un kriptovalūtu maksajumi Filipīnās

2019. gada 8. aprīlī maksājumu kompānija Western Union un Filipīnu kriptovalūtu maka Coins.ph provaiders paziņoja par sadarbību, kas vairāk nekā 5 milj. Filipīnu klientiem ļaus saņemt starptautiskos un iekšzemes naudas pārvedumu tieši savos Coins.ph makos.
Tāda integrācija ļaus filipīniešiem saņemt un uzglabāt Western Union starptautiskos naudas pārvedumus vairāk nekā 60 valstīs, kā arī izmantot šos līdzekļus mazumtirdzniecības tīklos vairāk nekā 200 valstīs.

“Daudzi citās valstīs strādājošie filipīnieši regulāri sūta naudu uz mājām un meklē papildu iespējas, lai nosūtītu līdzekļus saviem radiniekiem”, – sacījis Coins.ph izpilddirektors (CEO) Rons Hosē. “Maksājumu tehnoloģijas Coins.ph un Western Union plašā globālā tīkla integrācija ļaus filipīniešiem bez problēmām saņemt naudu reāllaika režīmā”.

Pēc Hosē teiktā – runa ir par 10 milj. filipīniešu, kas strādā vai dzīvo ārzemēs, tostarp pašās Filipīnās reģistrēto Coins.ph maku skaits ir 5 milj.
Šķiet, ka iepriekš minēto partneru centieni vērsti arī uz ātras un ērtas piekļuves naudas pārvedumiem nodrošināšanu Filipīnu attālākajos rajonos, kur – atšķirībā no pilsētām – nav pietiekama naudas pārvedumu servisa. Tādējādi naudas pārvedumiem no ārzemēm ir izšķiroša nozīme miljoniem filipīniešu.
Western Union naudas pārvedumu servisi Filipīnās darbojas kopš 1990. gada, un kompānijai šai valstī ir vairāk nekā 12 000 pārstāvniecību.

Western Union un kriptovalūtu maksajumi Filipīnās

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top