Visas ziņas

Western Union runā par savu gatavību strādāt ar kriptovalūtām

Western Union runā par savu gatavību strādāt ar kriptovalūtām

17. decembrī Western Union Global Money Transfer prezidents Odilons Almeida paziņoja, ka viņa kompānija ir “pilnībā gatava” strādāt ar kriptovalūtām starptautisko maksājumu nodrošināšanai.

Almeida teica, ka kompānija Western Union ir gatava maksimāli izmantot blockchain tehnoloģiju un kriptovalūtas savā darbā, jo ir specializējusies starptautisko maksājumu jomā un “labi zina” – kas tas ir.

“Kriptovalūtas var būt vēl viens plaši izplatīts vērtību maiņas variants starp cilvēkiem un valstīm – un, ja tas notiks, tad mēs esam gatavi uzsākšanai”, – teica Almeida.

Tomēr viņš uzskata, ka uzreiz tas nenotiks, jo kripto industrija vēl joprojām atrodas agrīnā attīstības stadijā un saskaras ar daudzām problēmām – kādas raksturīgas jaunām maksājumu sistēmām. Pēc viņa teiktā – tās ir problēmas, kas saistītas ar volatilitāti, pārvaldību un prasību ievērošanu.

Almeida pauda optimismu saistībā ar to, ka Western Union var dot savu ieguldījumu šo problēmu pārvarēšanā, jo “piešķir ievērojamus resursus šo trīs problēmu risināšanai”.

Viņš ļoti konkrēti izteicās par kriptovalūtu kā maksājumu variantu ieviešanu savā platformā:

«Western Union šodien ir gatava pieņemt jebkuru valūtu. Mums jau ir 130 valūtas. Ja mēs kādreiz sapratīsim, ka “spēle ir tā vērta”, tad – no tehnoloģiju viedokļa – tā būs tikai kārtējā valūta”.

Almeida arī teica, ka tehnoloģijas potenciāls finanšu pakalpojumu sektorā ir liels, un viņa kompānija investē to lietojumprogrammu izpētē, kuras ir vispiemērotākās tās platformai.

Almeida arī apstiprināja, ka WU veic “pastāvīgus testus” kopīgi ar kompāniju Ripple Labs, kuras maksājumi balstīti uz blockchain.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top