Tehnoloģijas

WhatsApp tomēr pārdomā, to lietotāju konti, kuri nepieņems jaunos noteikumus līdz 15. maijam, netiks dzēsti

WhatsApp no 15. maija ats;lēgs lietotājus

Foto: Pixabay

Pēdējā laikā WhatsApp ir saskāries ar kritikas vilni sakarā ar atjauninātā lietotāju līguma ieviešanu. Jauno noteikumu apstiprināšanas termiņš beigsies 15. maijā, pretējā gadījumā WhatsApp lietotājiem būs jāsaskaras ar dažiem ierobežojumiem.

Sākotnēji WhatsApp norādīja, ka izdzēsīs vai bloķēs to lietotāju kontus, kuri nepiekritīs jaunajiem noteikumiem. Tagad WhatsApp komanda apgalvo, ka ir mazinājusi norādīto “sodu”, apsolot, ka konti netiks dzēsti.

Tādējādi pēc 15. maija tie, kas vēl nav piekrituši jaunajiem WhatsApp noteikumiem, varēs turpināt izmantot lietotni, taču lietotāji saņems paziņojumus, kuros tiks atgādināts par izmaiņām, un tiks lūgtu pieņemt jaunos noteikumus.

Pēc tam WhatsApp pārslēgsies uz samazinātas funkcionalitātes režīmu. WhatsApp lietotāji nevarēs piekļūt savām sarakstēm, taču joprojām varēs saņemt ienākošos audio un videozvanus. Vēl pēc dažām nedēļām šī iespēja arī vairs nebūs pieejama. Jebkurā gadījumā, ja jūs plānojat turpmāk izmantot WhatsApp, noteikumi būs jāpieņem.

WhatsApp nav noteicis konkrētus datumus, kuros ir plānots realizēt šos ierobežojumus. Tomēr, kā WhatsApp ziņoja, vairākums lietotāju jau ir piekrituši jaunajiem noteikumiem.

Kā paskaidroja WhatsApp komanda, noteikumi neskars sarakstes. WhatsApp sarakstes ir aizsargātas ar šifrēšanas atslēgām, bet ziņojumi netiks saglabāti Facebook serveros. Informācijas nodošanas prakse Facebook pastāvēja arī agrāk, jo WhatsApp ir Facebook meitas lietojumprogramma.

Avots: Gsmarena

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top