Visas ziņas

WikiLeaks aicina uz Coinbase “globālu blokādi”, atbildot uz maka bloķēšanu

Atbildot uz Coinbase rīcībuWikiLeaks Shop boikots, Asanža organizācija nākamajā nedēļā ir pieteikusi “globālu blokādi” Kalifornijas platformai, kas ir “nekur nederīgs kriptokopienas loceklis”.

Pazīstamais bitkona sludinātājs Andreas Antonopulos savā tvītā atzīmē, ka vēsture virzās pa apli, un, ja agrāk attiecībā uz WikiLeaks blokādi ieviesa VISA, PayPal un bankas, tad tagad ar to nodarbojas Coinbase.

Savā nākamajā tvītā Antonopulos atzīmē, ka, lai gan ir vīlies Coinbase rīcībā, viņš pret šo kompāniju nejūt naidu un neaicina to boikotēt.

“Coinbase būtībā ir bitkoinam draudzīga banka. Tiklīdz jūs atzīsiet, ka tā arī ir banka, jums uzreiz būs vieglāk saprast notiekošo”, – piebilst pazīstamais kriptofilozofijas sludinātājs.

Antonopulos arī atzīmējis, ka Coinbase drabības norāda uz centralizācijas bīstamību un parāda, kas patiesībā ir banku regulēšana.

Viņš arī uzsvēra, ka diezin vai Kalifornijas kompānijas rīcība varēs nopietni kaitēt WikiLeaks, jo tirgū ir “daudz dažādu variantu”.

Atgādināsim, ka pagājušā gada beigās WikiLeaks dibinātājs Džulians Asanžs paziņoja, ka viņa vadītā organizācija pieņem transakcijas no makiem, kas atbalsta SegWit, kā arī izsludināja to kriptovalūtu saraksta paplašināšanu, kas tiek pieņemtas kā ziedojumi.

Pazīstamās starptautiskās bezpeļņas organizācijas struktūrvienība WikiLeaks Shop, kas nodarbojas ar tās atribūtikas izplatīšanu, paziņojusi par sava kriptovalūtas maka bloķēšanu Amerikas platformā Coinbase.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top