Tehnoloģijas

Šādi izskatīsies jaunā operētājsistēma “Windows 11”

Windows 11 darbavisrsma

Ķīnas mājaslapā “Baidu” ir atrodami jaunās “Microsoft” operētājsistēmas “Windows 11” ekrānuzņēmumi, kurā ir redzama lietotāja saskarne un jauna izvēlne “Sākt”.

Lietojumprogrammu ikonas tagad atrodas uzdevumjoslā, kā arī tajā ir redzama izvēlne un jauna izvēlnes ikona “Sākt”. Sākuma izvēlne ir vienkāršota operētājsistēmas “Windows 10” versija. Tajā ir redzamas  lietojumprogrammas, kā arī ir iespēja ātri izslēgt vai restartēt ierīces, kurās darbojas operētājsistēmā “Windows 11”.

Ekrānuzņēmumos ir redzama “Windows 11 Pro” versija, taču jaunās operētājsistēmas instalēšanas datums ir nedaudz mulsinošs: 2021. gada 16. jūnijs. Pekinā jau ir pirmā nakts stunda, taču šie ekrānuzņēmumi parādījās agrāk. Tomēr “The Verge” apstiprina, ka šie ekrānuzņēmumi ir autentiski.

“Microsoft” operētājsistēmā “Windows 11” tiks saglabāta lielākā daļa “Windows 10X” īpašību. “Windows 10X” sākotnēji tika izstrādāta ierīcēm ar diviem ekrāniem, taču vēlāk to sāka izmantot arī parastajiem datoriem, tomēr šo operētājsistēmu atcēla.

Kompānija “Microsoft” ir apstiprinājusi, ka 24. jūnijā plāno prezentēt jauno operētājsistēmu “Windows 11”, kad tiks rīkots īpašs tās atklāšanas pasākums.

Windows 11 izskats

 

Avots: Baidu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top