Visas ziņas

Wirex saņēmusi licenci no britu varasiestādēm

 

Wirex pārstāvji dalījušies ar priecīgu vēstuli. Kompānija saņēmusi Lielbritānijas finanšu regulēšanas un uzraudzības pārvaldes e-money licenci

Wirex pārstāvji dalījušies ar priecīgu vēstuli. Kompānija saņēmusi Lielbritānijas finanšu regulatora e-money licenci. Tagad tā ir pasaulē trešā kripto un fiat maksājumu platforma ar šādu sasniegumu.

Darbinieki atzīmējuši situācijas nozīmīgumu un paskaidrojuši notikušā būtību. Tagad platformu ir autorizējusi FCA – visā pasaulē zināms un atzīts finanšu regulators. Tas garantē lietotāju līdzekļu, viņu personas datu un finanšu operāciju aizsardzības augstāko līmeni.

Papildus licence oficiāli apstiprina kompānijas servisa kvalitāti un atzīst tās svarīgo lomu finanšu drošības attīstībā. Maksājumu sistēma uzskatāma par uzticamu.

Dokumenta nozīmi lietotājiem paskaidrojis Wirex līdzdibinātājs Pavels Matvejevs.

FCA licence kliedēs pat niecīgākās mūsu klientu šaubas par Wirex platformas pakalpojumu augstāko kvalitāti. Šī visā pasaulē atzītā licence ļaus tiem izmantot ātrākus servisus par vēl zemākām cenām nekā tagad.

Platforma ļauj strādāt ar bitkoinu, Litecoin un XRP – izmantojot drošos MultiSig makus. Ir arī iespēja konvertēt fiat uz monētām pēc izdevīga kursa un veikt to tūlītēju apmaiņu.

Tas viss papildina drošības tehnoloģijas: pirmā līmeņa PCI-DSS, 3D Secure sertifikācija un atsevišķa klientu līdzekļu uzglabāšana. Diennakts un daudzvalodu atbalsts.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top