Tehnoloģijas

WIZZ AIR aicina izstrādāt jaunu ilgspējīgu krāsojumu

WIZZ AIR aicina izstrādāt jaunu ilgspējīgu krāsojumu

Eiropas visstraujāk augošā un visilgtspējīgākā lidsabiedrība pasaulē Wizz Air[1] šodien atklāja interesantu skiču konkursu, aicinot talantus no visas pasaules izveidot ilgtspējības krāsojumu vienai no lidsabiedrības Airbus lidmašīnām A321neo. Uzvarētājs saņems WIZZ kuponus 2000 EUR vērtībā.*

Ar vienu no jaunākajiem avioparkiem pasaulē un viszemāko oglekļietilpību Eiropā Wizz Air tiecas būt viszaļākais avioceļojumu variants un jau tagad vada aviācijas nozari pretī ilgtspējīgākai nākotnei. Lidsabiedrība mudina ceļotājus pievērst uzmanību šodienas faktiem un tehnoloģijām, nevis nākotnes solījumiem. Lai palielinātu informētību par saviem ilgtspējības centieniem un apliecinātu apņemšanos līdz 2030. gadam vēl par 25 % samazināt ogļskābās gāzes izplūdi, Wizz Air aicina radošas personības izstrādāt jauno krāsojumu vienai no lidsabiedrības Airbus lidmašīnām A321neo.

Konkurss sākas 2023. gada 20. janvārī pulksten 10.00 pēc Viduseiropas laika un noslēdzas 2023. gada 12. februārī pulksten 23.59 pēc Viduseiropas laika. Visiem interesentiem skice ir jānosūta pa e-pastu uz adresi [email protected] saskaņā ar konkursa noteikumiem un nosacījumiem, kā arī noformēšanas vadlīnijām. Uzvarējušo skici var pilnīgi vai daļēji izmantot galīgā ilgtspējības krāsojuma izveidē.

Wizz Air ilgtspējības stratēģijas galvenais elements ir avioparka atjaunināšana. Lidsabiedrība nepārtraukti paplašina avioparku, vienlaikus aizstājot vecākas lidmašīnas ar Airbus lidmašīnām A321neo. Jaunajā A321neo ir ietvertas visjaunākās aviācijas tehnoloģijas, un šī lidmašīna ir ievērojami draudzīgāka videi ar trokšņa līmeņa samazinājumu par gandrīz 50 %, degvielas patēriņa samazinājumu par 20 % un par 50 % mazāku slāpekļa oksīda izplūdi salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.

Līdztekus ambiciozajai avioparka atjaunināšanas programmai Wizz Air pastāvīgi strādā pie degvielas patēriņa efektivitātes iniciatīvām un ar to saistītās datu analīzes uzlabošanas. Lidsabiedrība ir parakstījusi saprašanās memorandu ar Airbus, lai pētītu ar ūdeņradi darbināmu lidmašīnu potenciālu, un ar OMV par ilgtspējīgas aviācijas degvielas piegādi no 2023. līdz 2030. gadam. Šīs partnerattiecības stiprina Wizz Air centienus līdz desmitgades beigām samazināt izmešietilpību.

Plašāku informāciju par Wizz Air ilgtspējības iniciatīvām var atrast vietnē „WIZZ Cares” un lapā „Fly the Greenest”.

*Tiek piemēroti ierobežojumi, kuponu izmantošanas papildnoteikumi ir izklāstīti konkursa noteikumos un nosacījumos.

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 171 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 27.1 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā, kas beidzās 2022. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai privātpersona, atzīstot personas un organizācijas, kas izcēlušās ar izcilu sniegumu, inovācijām un izciliem pakalpojumiem. Wizz Air ir atzīta arī par “Ilgtspējīgāko zemo izmaksu aviokompāniju” Pasaules finanšu ilgtspējas balvā 2022.

[1] To apliecina aviācijas centra CAPA 2022. gada aviācijas balvas par izcilību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top