Visas ziņas

Wizz Air papildina ceļojumu apdrošināšanas piedāvājumu ar Covid-19 segumu

Wizz Air papildina ceļojumu apdrošināšanas piedāvājumu ar Covid-19 segumu

Foto: Jaroslaw Wojcik / Pixabay

Aviokompānija Wizz Air šodien informē, ka piedāvās pasažieriem Covid-19 apdrošināšanas segumu, iekļaujot to savā ceļojumu apdrošināšanas komplektā, kas sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību Chubb ir pieejams vietnē wizzair.com.

Wizz Air klienti var iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas tagad sedz ar Covid-19 saistītas atcelšanas un ar medicīnu saistītus izdevumus braucienos uz ārzemēm. Piemēram, ja brauciena laikā uz ārzemēm saslimstat ar Covid-19 un jums rodas papildu izdevumi, lai pagarinātu uzturēšanās laiku, vai medicīniskie izdevumi, lai ārstētu slimību, Wizz Air ceļojumu apdrošināšana tos atlīdzinās (tiek piemērots maksimālās summas ierobežojums). Vai varbūt bijāt spiests atcelt ceļojumu tāpēc, ka pirms tam saslimāt ar Covid-19? Wizz Air ceļojumu apdrošināšana pasargās jūs no zaudējumiem.

Wizz Air ceļojumu apdrošināšana attiecas arī uz nozaudētu, nozagtu vai sabojātu bagāžu, kā arī nokavētu izlidošanu.

Tiek piemēroti noteikumi, nosacījumi un izņēmumi.

Dažās valstīs papildus ceļojumu apdrošināšanai Wizz Air piedāvā atsevišķu atcelšanas segumu. Gan atcelšanas segumu, gan ceļojumu apdrošināšanu var iegādāties biļešu pirkšanas gaitā Wizz Air vietnē vai lietotnē, un tie attiecas gan uz biļetēm vienā virzienā, gan turp un atpakaļ. Ar visiem noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit.

Vecākais korporatīvās komunikācijas vadītājs Andrāšs Rado sacīja: “WIZZ kolektīvs cenšas optimizēt ceļojumu kvalitāti, vai tas būtu biļešu iegādes process, apkalpošana lidmašīnā vai papildu pakalpojumu piedāvājums, kas padara ceļošanu ērtāku un raitāku. Ar mūsu papildināto ceļojumu apdrošināšanas komplektu pasažieri var būt droši, ka ir sagatavojušies un apdrošināti, ja braucienu traucē Covid-19.”

* Wizz Air ogļskābās gāzes izplūde pēdējos 12 mēnešos līdz 2020.gada aprīlim bija viszemākā Eiropas lidsabiedrību vidū (57,2 grami uz pasažierkilometru).

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 136 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā F20, kas beidzās 2020.gada 31.martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Nesen uzņēmums ir nosaukts par vienu no desmit pasaules visdrošākajām lidsabiedrībām pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com vērtējumā, un ATW to ir atzinis par 2020.gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem.

Par Chubb

Chubb ir pasaulē lielākā publiskas apgrozības īpašumu un nelaimes gadījumu apdrošināšanas sabiedrība. Darbojoties 54 valstīs un teritorijās, Chubb nodrošina komerciālā un personīgā īpašuma un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, personisko nelaimes gadījumu un papildu veselības apdrošināšanu, pārapdrošināšanu un dzīvības apdrošināšanu daudzveidīgai klientu grupai. Mēs esam parakstīšanas sabiedrība, kas ar izpratni un disciplīnu novērtē, uzņemas un pārvalda riskus. Mēs godīgi un ātri apkalpojam un samaksājam pieprasījumus. Sabiedrību raksturo arī plašs piedāvājumu un pakalpojumu klāsts, vērienīgas izplatīšanas iespējas, ārkārtējs finansiālais spēks un vietēja darbība visā pasaulē. Mātesuzņēmuma Chubb Limited akcijas tiek kotētas Ņujorkas fondu biržā (NYSE: CB), un tas ir iekļauts S&P 500 indeksā. Chubb administratīvie biroji atrodas Cīrihē, Ņujorkā, Londonā, Parīzē un citās vietās, un sabiedrībā strādā aptuveni 33 tūkstoši darbinieku visā pasaulē. Uzziniet vairāk vietnē www.chubb.com.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top