Visas ziņas

WIZZ AIR ievieš čatbotu vārdā Amēlija

WIZZ AIR IEVIEŠ ČATBOTU VĀRDĀ AMĒLIJA

Lidsabiedrība Wizz Air informē par sarunbota jeb čatbota vārdā Amēlija ieviešanu. WIZZ jaunā virtuālā palīdze vēl vairāk paaugstinās uzņēmuma klientu apkalpošanas standartus un ļaus klientiem viegli iegūt ar saviem lidojumiem saistīto informāciju, kā arī sniegs ceļotājiem daudz noderīgas vispārīgās informācijas.

Wizz Air jaunais sarunbots ir nosaukts amerikāņu aviācijas pionieres, pirmās sievietes, kas vienatnē veikusi transatlantisko lidojumu, Amēlijas Erhartes vārdā. Wizz Air ir iekļautības, dažādības un bezgalīgu karjeras iespēju uzņēmums, kas dedzīgi atbalsta dzimumu līdztiesību. Nosaucot sarunbotu šādas brīnišķīgas sievietes vārdā, lidsabiedrība vēlas godināt visas aviatores un uzsvērt savus centienus panākt vēl lielāku dzimumu līdztiesību nozarē.

WIZZ tic nākotnei, kurā ikvienam būs iespēja pilnīgi izmantot savu potenciālu. Mēs cītīgi strādājam pie savu pakalpojumu pilnveides, lai palielinātu klientu ērtības, dotu iespēju mūsu ļaudīm un atbalstītu vietējo sabiedrību, ko mēs apkalpojam.

Sarunbots vārdā Amēlija ar prieku atbild uz vispārīgiem jautājumiem, kas ir saistīti ar Covid-19, īpašo palīdzību, bagāžu, maksāšanas veidiem, reģistrēšanos, brīvprātīgo atcelšanu, ceļošanu ar zīdaiņiem, WIZZ pakalpojumiem (piemēram, WIZZ Discount Club, WIZZ Flex, WIZZ Priority, sēdvietas izvēli), un jautājumiem par vairākiem citiem tematiem. Šī jaunā virtuālā palīdze ir par brīvu pieejama visiem un ļauj klientiem ātri un vienkārši atrast informāciju bez saskarsmes ar kādu, bez saziņas ar darbiniekiem pa e-pastu vai pa tālruni un bez ritināšanas cauri lidsabiedrības vietnei. Ja klientiem ir jautājumi ārpus Amēlijas zināšanu loka, par brīvu var arī sarunāties ar darbiniekiem tiešraidē.

Wizz Air cenšas uzlabot sarunu pakalpojumu, un, lai to panāktu, mums ir nepieciešams, lai klienti izmanto sarunbotu un palīdz tam mācīties un pilnveidoties, balstoties uz klientu pieprasījumu un atsauksmēm. Pašlaik sarunbota funkcija ir pieejama angliski par ierobežotu jautājumu loku, bet tā tiek pakāpeniski paplašināta, lai aptvertu arvien vairāk tematu arvien lielākam skaitam klientu, kas apmeklē vietni wizzair. Līdztekus jaunieviestajam sarunbotam darbinieki ar sarunām tiešraidē atbalstīs klientus visos jautājumos, kuri ir saistīti ar WIZZ reisiem un pakalpojumiem, kad rezervējumos nav jāveic izmaiņas, kas ietver maksājumus. Pieprasījumiem, kas ietver maksājumus, Wizz Air jau nodrošina vairākas pašapkalpošanās iespējas tieši no WIZZ konta, kā arī zvanu centra atbalstu.

Wizz Air Klientu un mārketinga nodaļas vadītāja Žuža Posa komentēja: „Priecājos iepazīstināt ar Amēliju, mūsu virtuālo palīdzi, kas ir īsts pavērsiens Wizz Air klientu apkalpošanas risinājumos. Procesu automatizācija un digitalizācija ir galvenais faktors, kas nodrošina arvien lielāku klientu apmierinātību. Wizz Air cenšas papildināt Amēlijas zināšanas un atbalstīt klientus, nepārtraukti paplašinot pašapkalpošanās iespējas braucienu informācijas pārvaldībā. Uzņemsim Amēliju mūsu pulkā.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top