Tehnoloģijas

WIZZ AIR ievieš ērtu un izmaksu ziņā optimizētu priekšapmaksas mobilo datu lietošanas eSIM pakalpojumu

WIZZ AIR ievieš ērtu un izmaksu ziņā optimizētu priekšapmaksas mobilo datu lietošanas eSIM pakalpojumu

Lidsabiedrība Wizz Air* ar prieku informē, ka ir sākusi sniegt eSIM datu pakalpojumu klientiem, kas dodas uz ārzemēm.

eSIM datu pakalpojuma galvenais uzdevums ir droša un ātrdarbīga mobilā datu piegāde klientiem, lai nodrošinātu nepārtrauktus sakarus. Ar vienreizēja pirkuma modeli Wizz Air ļauj klientiem izmantot cenas ziņā pieejamas mobilās datu pārraides iespējas ar piekļuvi vairāk nekā 245 mobilo sakaru tīkliem, tādējādi saglabājot sakarus vairāk nekā 150 valstīs bez nepieciešamības mainīt fiziskās SIM kartes.

Izmantojot iegulto eSIM pakalpojumu, tagad klienti var izvēlēties plānojamus, izmaksu ziņā optimizētus un iepriekš samaksātus mobilā datu pārraides pakalpojuma komplektus, kas novērš dārgu viesabonēšanas pakalpojumu nepieciešamību un ļauj izvairīties no nedrošiem Wi-Fi savienojumiem.

Neatkarīgi no tā, vai ceļojat ar vienu vai vairākām ierīcēm, gan atsevišķas personas, gan ģimenes var viegli pārvaldīt datu plānus un sekot tiem līdzi. Klienti var ērti kontrolēt datu lietojumu, lai pārliecinātos, ka nepārsniedz piešķirtos ierobežojumus. Turklāt eSIM var izmantot vēl 12 mēnešus pēc pēdējā ceļojuma.

Lai šis pakalpojums būtu pieejams ikvienam, par eSIM datu pakalpojumu var ērti samaksāt ar bankas karti, kas nodrošina drošu un optimizētu darījuma procesu.

Wizz Air ar prieku sniedz klientiem šo izdevīgo piedāvājumu, kas viņiem nodrošina cenas ziņā pieejamus un ērtus mobilos datu pārraides pakalpojumus, kad viņi ceļo pa Eiropu un ārpus tās. Piedāvājot plānojamu un izsekojamu risinājumu, Wizz Air vēlas pārdefinēt mobilo datu lietošanas pieredzi, uzlabojot klientu apmierinātību.

Lai uzzinātu vairāk par Wizz Air eSIM datu pakalpojumu un iepazītos ar to, klienti ir laipni aicināti izlasīt plašāku informāciju, kad būs noklikšķinājuši šeit.

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 181 Airbus lidmašīnas A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 27,1 miljona pasažieru izvēli finanšu gadā, kas beidzās 2022. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, Air Transport World (ATW) 2020. gadā to atzina par gada lidsabiedrību, kā arī 2019. un 2023. gadā lidsabiedrība ieguva Air Transport Awards, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai privātpersona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem. 2022. gadā Wizz Air ir atzīta arī par ilgtspējīgāko zemizmaksu lidsabiedrību Pasaules finanšu ilgtspējas balvu pasniegšanā un par gada globālo vides ilgtspējības lidsabiedrību grupu aviācijas centra CAPA Aviācijas balvu par izcilību piešķiršanā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top