Visas ziņas

WIZZ AIR izsludina 20% atlaidi izvēlētiem lidojumiem

WIZZ AIR izsludina 20% atlaidi izvēlētiem lidojumiem

Foto: Unsplash

Lidsabiedrība Wizz Air šodien izsludina akciju, piedāvājot pasažieriem 20% atlaidi** izvēlētu lidojumu rezervācijai, kas veiktas 1. aprīlī Wizz Air tīklā. Wizz Air aicina apmeklēt pilsētas, uz kurām ir tiešie lidojumi no Rīgas: Birmingemu, Donkasteru Šefīldu, Londonu Lūtonu, Santorini, Kutaisi, Bergenu, Oslo, Eindhovenu, Kijevu, Dortmundi, Stokholmu vai Reikjaviku.

Iepazīstieties ar Wizz Air ceļojumu plānošanas karti. Šis jaunais vietnes meklēšanas rīks, kas tiek pastāvīgi atjaunināts, ir izstrādāts, lai palīdzētu pasažieriem noteikt, uz kuriem galamērķiem WIZZ tīklā var lidot konkrētajā laikā, un palīdzīgi informētu par ceļošanas ierobežojumiem, kādi ir ieviesti saistībā ar koronavīrusu.

* Wizz Air ogļskābās gāzes izplūde 2019. finanšu gadā bija viszemākā Eiropas lidsabiedrību vidū (57,2 grami uz pasažierkilometru).

** 20 % atlaide attiecas uz biļešu cenām, ieskaitot nodokļus un obligātās nodevas, bet neieskaitot administrēšanas maksu. Akcija ir spēkā 2020. gada 1. aprīlī no pulksten 00.00 līdz 23.59 izvēlētiem lidojumiem Wizz Air tīklā. Cena attiecas tikai uz biļetēm, kas iegādātas vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē. Šī akcija ir spēkā 2020. gada 1. aprīlī no plkst. 00.00 līdz 23.59 pēc Centrāleiropas laika. Pakalpojumu var iegādāties, tikai izveidojot jaunu rezervāciju, un to nevar pievienot jau esošajām rezervācijām.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top