Bez tēmas

Wizz Air izsludina 30% atlaidi izvēlētiem lidojumiem

Wizz Air izsludina 30% atlaidi izvēlētiem lidojumiem

Foto: skyradar/Pixabay.com

Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* lidsabiedrība Wizz Air šodien izsludina akciju, piedāvājot pasažieriem 30% atlaidi izvēlētu lidojumu rezervācijai, kas veiktas 13.novembrī Wizz Air tīklā. Wizz Air aicina apmeklēt pilsētas, uz kurām ir tiešie lidojumi no Rīgas: Bergenu, Birmingemu, Billudu, Eindhovenu, Dortmundi, Hamburgu, Londonu Lūtonu, Donkasteru Šefīldu, Stokholmu, Reikjaviku, Eilatu, Bari, Kijevu, Oslo, Kutaisi vai Tronheimu.

Iepazīstieties ar Wizz Air ceļojumu plānošanas karti, šis jaunais vietnes meklēšanas rīks, kas tiek pastāvīgi atjaunināts, ir izstrādāts, lai palīdzētu pasažieriem noteikt, uz kuriem galamērķiem WIZZ tīklā var lidot konkrētajā laikā, un palīdzīgi informētu par ceļošanas ierobežojumiem, kādi ir ieviesti saistībā ar koronavīrusu.

* Wizz Air ogļskābās gāzes izplūde 2019. finanšu gadā bija viszemākā Eiropas lidsabiedrību vidū (57,2 grami uz pasažierkilometru).

** 30% atlaide attiecas uz biļešu cenām, ieskaitot nodokļus un obligātās nodevas, bet neieskaitot administrēšanas maksu. Akcija ir spēkā 2020.gada 8.oktobrī no pulksten 00.00 līdz 23.59 visiem lidojumiem Wizz Air tīklā. Cena attiecas tikai uz biļetēm, kas iegādātas vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē.

*** Šī akcija ir spēkā 2020.gada 13.novembrī no plkst. 00.00 līdz 23.59 pēc Centrāleiropas laika. Pakalpojumu var iegādāties, tikai izveidojot jaunu rezervāciju, un to nevar pievienot jau esošajām rezervācijām.

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē avioparku, kas sastāv no 133 Airbus lidmašīnas A320 un A321. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā F20, kas beidzās 2020.gada 31.martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Nesen uzņēmums ir nosaukts par vienu no desmit pasaules visdrošākajām lidsabiedrībām pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com vērtējumā, un ATW to ir atzinis par 2020.gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem.

Informāciju sagatavojaMāra Zepa, sabiedrisko attiecību konsultante Latvijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top