Tehnoloģijas

Wizz Air izsludina akciju – 20% atlaidi izvēlētiem lidojumiem vasarā

Wizz Air izsludina akciju - 20% atlaidi izvēlētiem lidojumiem vasarā

Foto: Unsplash

Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā lidsabiedrība* Wizz Air piedāvā 20%** atlaidi izvēlētiem lidojumiem uz vasaras atpūtas galamēŗķiem. 4. februarī 20% atlaide izvēlētiem lidojumiem vasarā pieejama arī WIZZ Flex***.

Wizz Air aicina apmeklēt pilsētas, uz kurām ir tiešie lidojumi no Rīgas: Bergenu, Birmingemu, Billudu, Eindhovenu, Dortmundi, Hamburgu, Londonu Lūtonu, Donkasteru Šefīldu, Stokholmu, Reikjaviku, Eilatu, Bari, Kijevu, Oslo, Kutaisi vai Tronheimu.

Iepazīstieties ar Wizz Air ceļojumu plānošanas karti, šis jaunais vietnes meklēšanas rīks, kas tiek pastāvīgi atjaunināts, ir izstrādāts, lai palīdzētu pasažieriem noteikt, uz kuriem galamērķiem WIZZ tīklā var lidot konkrētajā laikā, un palīdzīgi informētu par ceļošanas ierobežojumiem, kādi ir ieviesti saistībā ar koronavīrusu.

* Wizz Air ogļskābās gāzes izplūde pēdējos 12 mēnešos līdz 2020.gada aprīlim bija viszemākā Eiropas lidsabiedrību vidū (57,2 grami uz pasažierkilometru).

** Cena vienā virzienā, ieskaitot nodokļus, administrēšanas un citas obligātās maksas. Ir iekļauta viena rokas bagāžas soma (maks. 40 × 30 × 20 cm). Par ratiņsomu un katru reģistrējamās bagāžas vienību tiek piemērota papildu maksa. Cena attiecas tikai uz biļetēm, kas iegādātas vietnē wizzair.com un WIZZ mobilajā lietotnē.

*** 20% akcija spēkā 2021.gada 4.februārī no pulksten 00.00 līdz 23.59 pēc Centrāleiropas laika, akcija Wizz Flex attiecas uz atsevišķiem pirkumiem.

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 136 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā F20, kas beidzās 2020.gada 31.martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Nesen uzņēmums ir nosaukts par vienu no desmit pasaules visdrošākajām lidsabiedrībām pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com vērtējumā, un ATW to ir atzinis par 2020.gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top