Visas ziņas

WIZZ AIR izsludina jaunu brīvdienu galamērķi no Rīgas

WIZZ AIR IZSLUDINA JAUNU BRĪVDIENU GALAMĒRĶI NO RĪGAS

Foto: Pixabay

Aviokompānija Wizz Air šodien paziņoja par jaunu atpūtas maršrutu no Rīgas uz Santorini. Biļetes tagad var iegādāties vietnē wizzair vai lidsabiedrības mobilajā lietotnē, sākot no 39,99 EUR .

Sakiet JĀ vasarai un sāciet plānot savas vasaras brīvdienas tūlīt! Wizz Air jaunais brīvdienu maršruts no Rīgas uz Santorini (Grieķiju) tiks uzsākts 2021. gada 12. jūnijā un kursēs katru nedēļu sestdienās.

Lai palīdzētu pasažieriem un apkalpei ceļot droši un bez raizēm, Wizz Air ir ieviesis papildu higiēnas pasākumus, lai nodrošinātu fizisku distancēšanos iekāpšanas laikā un uzlabotu tīrību uz klāja. Klientu un apkalpes veselības aizsardzības pasākumu ietvaros klientiem būtu jāreģistrējas un jāveic jebkādi pirkumi tiešsaistē, piemēram, jāmaksā par papildu somām, lai samazinātu saskarsmi lidostā. Mēģinot ierobežot iespējamās infekcijas izplatīšanos, pasažieri tiek laipni aicināti ievērot jaunos fiziskās distancēšanās noteikumus gan iekāpšanas, gan izkāpšanas laikā.

Lai gan visu Wizz Air lidmašīnu HEPA filtri no salonā esošā gaisa filtrē 99,97% vīrusu un baktēriju, apkalpei, kā arī pasažieriem visā lidojuma laikā ir jāvalkā maskas.

Wizz Air ir izveidojis jaunu, pastāvīgi atjauninātu WIZZ ceļojumu plānošanas karti, lai pasažieri varētu redzēt, kurus galamērķus WIZZ tīklā var veikt jebkurā brīdī. Tas ir arī informācijas avots par koronavīrusa izraisītajiem ceļošanas ierobežojumiem.

Lai šajos nenoteiktajos laikos ceļotu bez satraukuma, Wizz Air mudina pasažierus izmantot WIZZ Flex. Pievienojot biļešu pirkumam WIZZ Flex, pasažieri var būt droši, ka tad, ja apstākļi mainās vai viņi tikai vēlas ceļot citā datumā vai uz citu galamērķi, viņi var pārreģistrēties uz jebkuru WIZZ lidojumu pēc savas izvēles.

Wizz Air korporatīvās komunikācijas vadītāja Paulīna Goska sacīja: “Šodien ar lielu prieku mēs pievienojam jaunu vasaras maršutu savam tīklam Latvijā, vienlaikus saglabājot augstākos sanitāro protokolu standartus. Paziņojot par vēl vienu jaunu aizraujošu vasaras maršrutu no Rīgas uz iedvesmojošu vasaras galamērķi Grieķijā, mēs piedāvājam jaunu iespēju ilgi gaidītajām brīvdienām. Pateicoties Wizz Air uzlabotajiem veselības pasākumiem uz klāja, pasažieri var baudīt ceļojumus, vienlaikus jūtoties droši un ērti. ”

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top