Tehnoloģijas

Wolt kļūst par IIHF Pasaules čempionāta hokejā 2021 oficiālo sponsoru

Wolt kļūst par IIHF Pasaules čempionāta hokejā 2021 oficiālo sponsoru

Tehnoloģiju kompānija Wolt ir kļuvusi par jauno IIHF Pasaules čempionāta hokejā 2021 oficiālo sponsoru. To paredz noslēgtā vienošanās ar Starptautisko Hokeja federāciju (SHF) un tās ekskluzīvo mediju un mārketinga partneri Infront – SHF.

Sadarbības līgums paredz, ka Wolt nodrošinās spēļu uzkodu piegādi 30 minūšu laikā visiem hokeja faniem gan Rīgā, gan Liepājā. Tāpat sociālajā tīklā Instagram tiks organizēta hokeja prognožu spēlē, bet uzņēmuma logotips būs plaši redzams visu Pasaules hokeja čempionāta laiku, tostarp uz ledus laukumu bortiem.

Wolt vadītāja Baltijā Līsa Ristala: “Gan Latvijā, gan Wolt dzimtenē – Somijā hokejs ir viens no populārākajiem sporta veidiem. Tāpēc uzņēmumam ir patiess prieks sadarboties ar Starptautisko Hokeja federāciju, jo varam būt daļa no šā gada aizraujošākā notikuma hokejā. Čempionātu skatīsies tūkstošiem līdzjutēju, kuriem mēs vēlamies padarīt hokeja spēļu vērošanu vēl aizraujošāku, piegādājot lieliskus ēdienus un dzērienus līdz katra fana mājas dīvānam visur, kur ir pieejams Wolt.”

Mihaels Vita (Michael Witta), par mārketinga, pārdošanu un pakalpojumiem atbildīgais Infront viceprezidents: “Wolt darbojas 23 valstīs, un daudzas no tām ar hokeja komandām ir pārstāvētas arī Infront – SHF rīkotajā IIHF Pasaules čempionāta hokejā 2021. Tāpēc noslēgtā sadarbība ir lielisks veids, kā uzņēmumam sasniegt klientus un partnerus šajās valstīs. Logotipa demonstrēšana ļaus Wolt vēl vairāk palielināt savu klātbūtni un nodrošināt faniem vislabākos ēdienus savā apvidū.”

Starptautiskās Hokeja federācijas rīkotais IIHF Pasaules čempionāts hokejā 2021 sāksies 21. maijā Rīgā, Latvijā.

Par Wolt

Wolt ir tehnoloģiju kompānija, kas piedāvā ērtu un vienkāršu ēdienu piegādes veidu uz mājām vai biroju. Helsinkos bāzēts uzņēmums darbojas vairāk nekā 23 valstīs un vairāk nekā 120 pilsētās, piegādājot ēdienus no vairāk nekā 26 000 restorānu ar vairāk nekā 50 000 kurjerpartneru. 2014. gadā dibinātais uzņēmums pašlaik nodarbina 2000  strādājošo, un to vada kompānijas līdzdibinātājs un izpilddirektors Miki Kūsi (Miki Kuusi). Latvijā Wolt darbību uzsāka 2017. gadā. Wolt no investoriem kopumā ir piesaistījis vairāk nekā 856 miljonus ASV dolāru, tostarp 530 miljonus ASV dolāru šā gada sākumā, lai turpinātu paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top