Visas ziņas

Wolt sadarbībā ar Zuzeum atklāj digitālo mākslas galeriju

Wolt sadarbībā ar Zuzeum atklāj digitālo mākslas galeriju

Wolt sadarbībā ar mākslas centru Zuzeum ēdienu piegādes lietotnē ir atvēris jaunu digitālo “restorānu” – izstādi Zuzeum Art Preview. Tā ir inovatīva ēdienkartes tipa izstāde, kurā darbi aplūkojami dažādos ēdienu formātos – gan kā uzkodas un pamatēdieni, gan arī kā deserti, mudinot skatītājus neaizmirst par mākslu arī pandēmijas ierobežojumu laikā, kad galerijas un mākslas centri ir slēgti.

Wolt lietotāji digitālajā restorānā var aplūkot mākslu, atlasīt sev tīkamākos darbus un kopā ar biļeti pievienot tos pasūtījumam. Ar iegādāto biļeti varēs apmeklēt Zuzeum izstādi jebkurā laikā pēc ierobežojumu atcelšanas līdz 2021. gada beigām. Pēc pasūtījuma veikšanas biļeti līdz pircēja norādītajai adresei piegādās kurjers. Digitālās mākslas galerijas darbu “ēdienkarte” lietotnē būs mainīga.

Wolt vadītāja Baltijā Līsa Ristala: “Labi apzināmies, ka esam cilvēkiem gan ikdienas, gan arī pandēmijas laika nepieciešamība, jo pasūtīt ēdienu un pārtiku lietotnē šajā laikā ir ne vien ērtāk, bet arī daudz drošāk. Digitālās galerijas ideja ir ļoti interesants risinājums, un tas ļauj apvienot ikdienas vajadzību apmierināšanu ar mākslas baudīšanu, kas tradicionālā veidā šobrīd ir liegta. Mūsu viedokļi par to, ka muzejiem un kolekcijām ir jābūt tur, kur pulcējas cilvēki, pilnībā sakrita, tāpēc ļoti labprāt piekritām Zuzeum drosmīgās idejas realizācijai. Ļoti ceram, ka tas būs patīkams pārsteigums arī Wolt klientiem, piešķirot radošu dzirksti ēdienu izvēles un pasūtīšanas procesam.”

Projekta radošo ideju izstrādāja Little Good Agency Rīgā. Tā realizācija ir Zuzeum un Little Good Agency kopdarbs attālinātā režīmā, veicot darbu atlasi, rakstot tekstus, izstrādājot dizainu un ieskaņojot mūziku Rīgā, Maskavā un Ņujorkā. Darbus no Zuzānu kolekcijas pirmajai Wolt digitālajai izstādei atlasīja Zuzeum izstāžu vadītāja Ieva Zībārte. Ar šo projektu Zuzeum vēlas pateikt, ka mākslas iestādēm, tāpat kā māksliniekiem, ir jābūt novatoriem, nevis pasīviem vērotājiem. “Šobrīd mēs visi meklējam cerību. Lai tā ir mākslas ekspozīcija negaidītā, bet intuitīvi īstajā vietā!” projektu raksturo Agnese Kleina, Zuzeum direktore un koncepta autore.

Ēdienu piegādes lietotnes pandēmijas laikā gūst arvien lielāku uzmanību un apmeklētības ziņā sacenšas ar lielākajām sociālo tīklu platformām. Zuzeum uzrunāja Wolt, jo tā ir vadošā ēdienu piegādes lietotne Baltijas reģionā, ar kuras palīdzību iespējams veikt pasūtījumus no sadarbības restorāniem un veikaliem. Piegādes veic Wolt kurjeri.

Par Zuzeum

Zuzeum ir jauns mākslas centrs Rīgā, kura 3000 kvadrātmetru plašajās telpās mājo Zuzānu kolekcija. Zuzeum durvis vēra 2020. gada rudenī, tomēr koronavīrusa pandēmijas ierobežojumu dēļ jau ziemā tas tika slēgts. Mākslas centra projekts ir mākslas kolekcionāru un mecenātu Dinas un Jāņa Zuzānu investīcija Latvijas un Baltijas jūras reģiona mākslas infrastruktūrā. Ar vairāk nekā divdesmit tūkstošiem dažādu žanru mākslas darbu Zuzānu kolekcija ir skaitliski lielākā privātā Latvijas mākslas kolekcija pasaulē. Arvien augoša ir Zuzānu kolekcijas starptautiskās mākslas daļa.

Par Wolt

Wolt ir tehnoloģiju kompānija, kas piedāvā ērtu un vienkāršu ēdienu piegādes veidu uz mājām vai biroju. Helsinkos bāzēts uzņēmums darbojas vairāk nekā 23 valstīs un vairāk nekā 120 pilsētās, piegādājot ēdienus no vairāk nekā 26 000 restorānu ar vairāk nekā 50 000 kurjerpartneru. 2014. gadā dibinātais uzņēmums pašlaik nodarbina 2000  strādājošo, un to vada kompānijas līdzdibinātājs un izpilddirektors Miki Kūsi (Miki Kuusi). Latvijā Wolt darbību uzsāka 2017. gadā. Wolt no investoriem kopumā ir piesaistījis vairāk nekā 856 miljonus ASV dolāru, tostarp 530 miljonus ASV dolāru šā gada sākumā, lai turpinātu paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top