Tehnoloģijas

Jauns WordPress spraudnis, kas ļauj pievienot kriptovalūtu maiņas funkcijas savā tīmekļa vietnē

Jauns kripto WordPress plagins

Tima Draipera riska kapitāla kompānija laidusi klajā WordPress paredzētu spraudni, kas sola “demokratizēt kripto industriju”.

Kalifornijas kompānija Draper Goren Holm paziņo, ka tās jaunais spraudnis ļaus ikvienam “dažās minūtēs” pievienot kriptovalūtu maiņas funkcijas savā tīmekļa vietnē.

Preses relīzē kompānija paziņoja, ka spraudnis ir atvērts jebkuram vietnes īpašniekam. Tims Draipers, kurš par Goren Holm partneri kļuva 2019. gadā, sacīja, ka spraudnis “tuvinās mūs soli tuvāk sapnim par patiesi neierobežotu pasauli. ”

Kompānijas līdzdibinātājs Alons Gorens, kurš ir spraudņa autors, atzīmēja, ka pašlaik 35% mājaslapu internetā strādā ar WordPress. Pēc viņa sacītā – ar jauno produktu tagad ikvienam varēs piederēt savs kriptovalūtu maiņas punkts.

Tomēr spraudnis kā tāds nav maiņas punkts. Izmantojot API platformas kriptosvopus Totle, spraudnis novirza orderus uz decentralizētām tirdzniecības platformām, kuras – kā tiek apgalvots – piedāvā labākās cenas. Spraudnis ir savietojams ar tādiem makiem – kā MetaMask, Ledger, Trezor un Coinbase Wallet.

“Totle mērķis vienmēr ir bijis padarīt decentralizētas platformas pieejamākas un vienkāršāk lietojamas”, – sacīja Totle dibinātājs un ģenerāldirektors Deivids Bleznaks.  “WordPress spraudnis – tas ir vēl viens solis ceļā uz globāli brīvu tirgu”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top