Visas ziņas

WordPress spraudnis WordProof Timestamp autortiesību aizsardzībai, caurskatāmības uzlabošanai

Wordpress plagins 2020

Foto: Stephen Phillips/unsplash.com

Amsterdamas jaunuzņēmuma Wordproof spraudnis  WordProof Timestamp paredzēts autortiesību aizsardzībai, caurskatāmības uzlabošanai – radot un pārvaldot saturu, kā arī manipulāciju ar saturu izsekošanai. Saskaņā ar pētījumu kompānijas W3Techs datiem – WordPress programmatūru izmanto gandrīz 39% visu tīmekļa vietņu un tas sastāda 63% tirgus, kas izmanto CMS.

Saskaņā ar informāciju WordProof mājaslapā, lietotājam nav nepieciešama iepriekšēja pieredze darbā ar blokķēdi. Laikspiedogs rada “unikālu un universālu nospiedumu” (hash), visiem ziņojumiem, lapām un mediju saturam. Ja kaut kādā veidā mainīsies saturs – tad mainīsies arī hash.  Hash tiek pievienots Ethereum blokķēdē, norādot datumu un laiku, lai lietotāji varētu pierādīt, ka viņi ir publicējuši saturu konkrētā laika brīdī.

WordProof produktu nodaļas vadītāja Džele van de Šuta paziņoja, ka kompānija tiecas nodrošināt lietotājiem maksimāli ērtu  rīku laika atzīmju veidošanai visās CMS un elektroniskās komercijas platformās. Spraudnis atbalsta arī EOS un Telos blokķēdes.

WordProof šogad ieguva Eiropas Komisijas grantu 1 milj. eiro apmērā, uzvarot konkursā “Blockchains For Social Good”. Jaunuzņēmums apsteidza 175 citas komandas no visas Eiropas.

Šis nav pirmais mēģinājums integrēt kripto tehnoloģiju WordPress platformā. 2020. gada aprīlī blokķēdes jaunuzņēmums Draper Goren Holm laida klajā pirmo WordPress spraudni ar decentralizētas biržas (DEX) atbalstu. Tīmekļa vietņu īpašniekiem spraudnis palīdz integrēt funkciju, kas ļauj to apmeklētājiem mainīties ar kriptovalūtu tokeniem un stablecoin.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top