Tehnoloģijas

Gamescom 2021 prezentē jaunākās Xbox spēles (Video)

Xbox gamescom 2021
Gamescom 2021 Microsoft prezentēja jaunākās Xbox un partneru spēles. Šeit ir interesantāko spēļu apkopojums.

Dying Light 2: Stay Human

Poļu studijas Techland spēle, kura spēlētājiem būs pieejama no 7. decembra. To varēs spēlēt, izmantojot Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4 un PC.
Spēles reklāmas video ir redzams spēles stāsts par galveno varoni, kurš veic parkūra trikus, kas tiks izmantoti arī kaujā.

Microsoft Flight Simulator

Spēles atjauninājums veltīts Austrijai, Vācijai un Šveicei. Spēlē daudz apskates vietu un lidostas. Atjauninājums spēlētājiem būs pieejams no 7. septembra.

Būs arī jaunas lidmašīnas: JU-52 no “Junkers” un elektriskais multikopters “ColoCity Air Taxi”. Spēles atjauninājums būs pieejams septembrī un novembrī.

Un visbeidzot: lidmašīnu sacensības “Reno Air Races”. Spēle būs pieejama soruden.

The Gunk

Renija ceļo pa kosmosu un atrod planētu ar vērtīgu resursu – atkritumiem. Vēlāk izrādās, ka, atbrīvojoties no šiem atkritumiem, uzlabojas ekosistēma. Spēle būs pieejama decembrī un to varēs spēlēt ar Xbox Series X/S, Xbox One un PC.

Crusader Kings III

Stratēģijas spele uz Xbox Series X / S un PS5 būs pieejams līdz šī gada beigām.

Stray Blade

Asa sižeta spēle par mītiskiem ceļotājiem, kuri pēta Akrejas pasauli un cenšas tajā atjaunot līdzsvaru. Spēle būs pieejama nākamgad un to varēs spēlēt, izmantojot Xbox Series X / S, PS5 un PC.

Xbox Game Pass

Desmit jaunas spēles, kas parādīsies pakalpojumu bibliotēkā.

Xbox Cloud Gaming

Konsolēm! Mākoņu pakalpojums būs pieejams ap Ziemassvētkiem. Spēles būs pieejamas Xbox Series X / S un Xbox One. Nākotnē uz Xbox One būs iespējams palaist Xbox Series X / S spēles.

Forza Horizon 5

Ceļojums pa džungļiem, tuksnesi un akmeņainu piekrasti. Uz spēles postera redzams Mercedes-AMG ONE un Ford Bronco Badlands (2021).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top