Tehnoloģijas

Xiaomi dezinfektori viedtālruņiem un citām sīkām lietām

Ka dezinficēt telefonu

Uz viedtālruņa ir vairāk baktēriju nekā uz tualetes poda malas, tāpēc tas ir arī jādezinficē. Tālrunis pastāvīgi ir mūsu rokās, sejas tuvumā, mēs to nododam draugiem, lai parādītu video, un tā tālāk.

Xiaomi prezentē portatīvu un kompaktu gadžetu viedtālruņu un citu mazu priekšmetu dezinfekcijai un sterilizēšanai. Tagad to var iepriekš pasūtīt vietnē Banggoods par 57 dolāriem.
Ražotājs informē, ka dezinfekcija prasa tikai 30 sekundes un iznīcina līdz 99,99% baktēriju. Procedūra ir maksimāli vienkārša: jāievieto viedtālrunis iekšpusē, jāaiztaisa rāvējslēdzējs un jānospiež poga.

Ar vienu pilnu ierīces uzlādi (un tam nepieciešamas apmēram 3 stundas) pietiks 70 dezinfekcijām. Šim gadžetam ir priekšrocības, salīdzinot ar antibakteriālām salvetēm vai citiem tīrīšanas līdzekļiem: visas ligzdas, pogas, skaļrunis un citas mazas detaļas arī tiek sterilizētas.

Uzstādīt dezinfektoru priekštelpā vai darba vietā birojā – kāpēc gan ne? Pusminūte – un gadžets ir sterils! Protams, var arī staipīt līdz, sterilizējot visu, kas pagadās, bet tādā gadījumā labāk vispār ielikt telefonu skapītī un to nelietot.

Baktērijas vienmēr ir bijušas, ir un būs uz viedtālruņa, bet papildu piesardzības pasākumi nekad nebūs velti.

Avots: Banggood

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top