Tehnoloģijas

Viedtelefona Xiaomi Mi 10 Youth Edition jaunā funkcija

Viedtelefona Xiaomi Mi 10 Youth Edition jauna maģiska funkcija

Ar Xiaomi Mi 10 Youth Edition kameru var uzņemt vairākus attēlus no vienas un tās pašas vietas, bet fotografējamais objekts var mainīt savu atrašanās vietu.

Lei Jun, Xiaomi Group dibinātājs, priekšsēdētājs un izpilddirektors nodemonstrēja Xiaomi Mi 10 Youth kameras lietojumprogrammas maģisko spēju.

Pēc Lei Jun teiktā, šī “maģiskā funkcija” izrādījās tik smieklīga, ka viņš nevarēja neuzņemt dažus fotoattēlus.

Xiaomi Mi 10 Youth Edition ir aprīkots ar Snapdragon 765G procesoru, ar 6,57 collu AMOLED ekrānu ar Full HD + izšķirtspēju (2400 x 1080 pikseļi). Ir atbalsts HDR10 + un DC Dimm. Viedtālrunim ir antibakteriāls pārklājums, kas ir īpaši aktuāls pašreizējos apstākļos. Telefona kvadro kameras galvenais attēla sensors OV48B2Q ir ar 48 megapikseļu izšķirtspēju un optisko stabilizāciju, bet periskopa modulis ar 8 megapikseļu izšķirtspēju.

Platleņķa kamerai ir 8 megapikseļu izšķirtspēja un 120 grādu skata leņķis, makro kamera ar 2 megapikseļu izšķirtspēju ļaus fotografēt 2 cm attālumā no objekta. Priekšējā kamera atrodas piliena formas izgriezumā ekrāna centrālajā augšējā daļā, tā izšķirtspēja ir 16 megapikseļi. Viedtālrunis aprīkots arī ar NFC moduli bezkontakta maksājumiem, kā arī lielu akumulatoru ar ietilpību 4160 mAh ar atbalstu ātrai 20 vatu uzlādēšanai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top