Visas ziņas

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro: FHD projektors ar Android TV un Google asistentu

Xiaomi Mi Smart projektors
Kompānija “Xiaomi” iepazīstināja ar jauno “Mi Smart Projector 2 Pro” projektoru. Būtībā tā ir uzlabota “MIJIA Projector 2 Pro” projektora versija, kas Ķīnas tirgū parādījās pagājušajā gada vasarā, taču ar dažām izmaiņām pasaules tirgum.

Projektoram var pielāgot ekrāna izmēru no 60 līdz 120 collām, un tā izšķirtspēja ir 1920 × 1080 FHD kopā ar augsta līmeņa spilgtumu un HDR10 atbalstu. Turklāt tas ir aprīkots ar 0,47 collu DMD čipu, nodrošinot maksimālu 1300 ANSI lūmenu spilgtumu, lai jūs justos kā īstā kinoteātrī.

Par skaņu atbild iebūvētie skaļruņi ar jaudu 10 W un DTS-HD un Dolby Audio atbalstu. Ja vēlaties, projektoru var izmantot kā skaļruni, kas savienots ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth.

Xiaomi projektors
“Mi Smart Projector 2” ļaus jebkuros apstākļos baudīt kvalitatīvu attēlu bez izkropļojumiem, veicot vispārēju attēla korekciju un iegūstot ideālu taisnstūrveida attēlu. Turklāt ierīce ir aprīkota ar automātisku fokusēšanas funkciju, kas ļaus skatīt skaidru attēlu dažu sekunžu laikā. Turklāt jaunajam projektoram ir Android TV operētājsistēma, Chromecast un iebūvēts Google Assistant balss asistents.

“Mi Smart Projector 2 Pro” mazumtirdzniecības cena – 999 eiro, bet pārdošanas sākumā to varēs iegādāties sākot no 899,7 eiro.

Avots: Xiaomi

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top