Tehnoloģijas

Xiaomi pasludina savu pārlūku un pakalpojumu par 100% drošu

Xiaomi pasludina savu pārlūkprogrammu un pakalpojumu 100% drošību

Testing/Shutterstock.com

Xiaomi viceprezidents un Xiaomi Indijas nodaļas vadītājs Manu Kumar Jain sociālajos tīklos sniedza paziņojumu, ka Mi Browser pārlūks un visi Mi interneta produkti ir 100% droši. Par to viņš pat ir uzņēmis īpašu video.

Turklāt Xiaomi paziņoja, ka pievienos inkognito režīmu datu apkopošanai pārlūkprogrammās Mi Browser un Mint Browser. Tas lietotājiem ļaus patstāvīgi izslēgt viņu darbību un citu datu izsekošanu.

Atgādinām, ka Forbes rakstā par diviem neatkarīgiem pētījumiem, ko veikuši Gabriels Cirligs un Endrjū Tjernijs, tika atklāta lietotāju datu vākšana patentētos Xiaomi pārlūkos. Tie tika veikti daudz agresīvāk nekā Google Chrome un Apple Safari. Pētnieki apgalvo, ka dati tiek ierakstīti pat tad, ja ir aktivizēts inkognito režīms. Turklāt Xiaomi vāc datus arī viedtālrunī, ieskaitot unikālus numurus, pēc kuriem jūs varat noteikt ierīci un Android versiju. Pēc Cirliga teiktā, šādu informāciju var viegli sasaistīt ar konkrētu personu.

Uzņēmums iepriekš apstiprināja, ka apkopo “vispārējo lietošanas statistiku”, ieskaitot “informāciju par sistēmu, preferencēm, lietotāja interfeisa funkciju izmantošanu, atmiņas izmantošanu un avāriju ziņojumiem”. Tomēr Xiaomi uzsver, ka šo informāciju nevar izmantot lietotāju identificēšanai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top