Tehnoloģijas

Xiaomi pirmās automašīnas fotogrāfijas un cenas

Xiaomi pirmās automašīnas fotogrāfijas un cena

Chinese Cars ir publicējis fotogrāfijas ar pirmo Xiaomi automašīnu, kas tiek testēta uz Ķīnas koplietošanas ceļiem, kā arī informāciju par cenām no Ķīnas avotiem.

Pirmajai Xiaomi automašīnai ir koda nosaukums Modena. Ja agrāk tika pieņemts, ka automašīna maksās no 150 līdz 200 tūkstošiem juaņām (no 22 līdz 29 tūkstošiem USD), tad tagad diapazons ir 260-300 tūkstoši juaņas (38-44 tūkstoši USD).

Jebkurā gadījumā nav vērts gaidīt automašīnas izlaišanu šogad, jo masveida ražošana ir paredzēta tikai 2024. gadā. Taču tas neliedz ražotājam šogad prezentēt jaunumu un sākt pieņemt priekšpasūtījumus.

Uz ceļiem pamanītā testa automašīna ir elektriskais sedans ar aerodinamisku virsbūves formu, garu motora pārsegu un lāzera tālmēru virs vējstikla.

Xiaomi pirmās automašīnas fotogrāfijas un cena

Spriežot pēc publicētās informācijas, automašīna būs pieejama trīs versijās, kuras būs bāzētas uz Qualcomm 8295 procesoriem. Pirmie divi saņems BYD ražotos Blade dzelzs-fosfāta akumulatorus, kas saderīgi ar 400 voltu uzlādi. Trešā versija saņems CATL ražotu Qilin akumulatoru (Qilin), kas atbalstīs 800 voltu uzlādi un var tikt uzlādēts no 0 līdz 80% tikai 15 minūtēs.

Xiaomi arī izstrādā elektrisko automobili ar koda nosaukumu Le Mans, kas gaidāms 2025. gadā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top