Tehnoloģijas

Xiaomi jaunais viedtālrunis CAS būs ar 12 kārtīgu optisko tālummaiņu

Xiaomi ar 12x zoom iespeju
Xiaomi viedtelefonam, kuram pagaidām ir dots kodēts nosaukums CAS – būs platformas Qualcomm procesors Snapdragon 775G, modulis NFC un 5G atbalsts.

Sevi lieliski parādījušais informators Xiaomishka, kurš regulāri pirmais iegūst interesantus jaunumus par Xiaomi un Redmi produktiem – ir dalījies ar ekskluzīvu informāciju par tirgū pirmo viedtālruni ar 12 kārtīgu optisko tālummaiņu.

Xiaomi CAS prezentācijai vajadzētu notikt jau šī gada jūlijā. Diezgan loģiski, ka, ņemot vērā tik izcilu optisko tālummaiņu, viedtālrunim būs periskopa kamera.

Informatoru informācijas noplūdes liecina, ka Xiaomi savā mārketinga kampaņā pieteiks 120 kārtīgu tālummaiņu (digitālo). Optiskā būs 12 kārtīga – taču arī ar to pietiks, lai pārspētu Huawei P40 Pro ar tā 10 kārtīgo optisko tālummaiņu un pārējos tirgū esošos labākos kameru tālruņus.

Galvenajā kamerā tiks izmantots Samsung ražotais 108 megapikseļu attēla sensors Samsung HM2, kas atšķiras no Xiaomi Mi 10 uzstādītā sensora. Turklāt Xiaomi CAS tiek pozicionēts kā vidējās klases viedtālrunis, kuram būs platformas Qualcomm procesors Snapdragon 775G, modulis NFC un piektās paaudzes tīkla atbalsts.

Avots: Xiaomishka 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top