Visas ziņas

XMR Wallet izturējis auditu un pievienojis jaunas funkcijas

Maks XMR Wallet paziņojis par drošības sistēmas ārējā audita pabeigšanu, kuru veica Amerikas kompānija New Alchemy. Izstrādātāji arī paziņojuši par jaunas funkcionalitātes pievienošanu.

“Es domāju, ka tā ir laba ideja – veikt vietnes auditu. Ceru, ka labi piesedzu aizmuguri, jo serviss strādā ar naudu”, – savā ziņojumā Reddit raksta platformas izveidotājs ar segvārdu WiseSolution.

Audita laikā New Alchemy speciālisti atrada septiņas kritiskas ievainojamības, kuras izstrādātāju komanda jau ir novērsusi. Tika konstatētas arī vēl vairākas lielas problēmas. Šobrīd attīstītāji strādā pie pēdējās atrastās ievainojamības.

XMR Wallet demonstrē augstu lietojamības līmeni, mūsdienīgu pieeju izstrādes procesam un precīzu sadali starp servera funkcionalitāti un klientu”, – atzīmēts New Alchemy pārskatā.

Tiek ziņots arī par jaunām maka funkcijām – speciālu izdrukas lappusi un iespēju iestatīt nosūtāmās kriptovalūtas vērtību ASV dolāros.

Atzīmēsim, ka kriptovalūta Monero joprojām ir viena no vispopulārākajām slēptajam mainingam. Iepriekš tika ziņots, ka 5% XMR monētu iegūtas, izmantojot Trojas zirgus un vīrusus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top