Visas ziņas

Yandex prezentē bezpilota Hyundai Sonata (Video)

Yandeks taksis bezpilota

Yandex sadarbībā ar Hyundai Mobis prezentēja savu bezpilota automobiļu ceturto paaudzi. Modelis radīts uz 2020. gada Hyundai Sonata bāzes.

Jaunais bezpilota Hyundai Sonata 2020 ir pievienojies esošajam Yandex autoparkam, kurā ir vairāk nekā simts bezpilota Toyota Prius.

Pirmās 2020. gada bezpilota Hyundai Sonata  jau ir sākušas kursēt Maskavas ielās. Līdz 2020. gada beigām ir plānots izlaist ielās vairāk nekā simts šādu automašīnu. Dažas pievienosies bezpilota taksometru testa servisiem Innopolisā un Mičiganā.

Kā atzīmē Yandex – ceturtās paaudzes bezpilotniekos tika ievērojami uzlabots sensoru komplekts, salīdzinot ar trešo paaudzi. Tostarp tika pievienotas trīs papildu kameras ar dažādu fokusa attālumu un rezultātā ir 9 kameras.

Radaru sistēma no bufera apakšas tika pārvietota uz jumtu, lai atpazītu lielāku skaitu apkārtējo objektu. Lai būtu plašāks skata leņķi un redzes lauka pārklājums – tika pārvietoti priekšējā spārna lidari. Tas ļaus bezpilotniekam labāk “redzēt” gājējus un transportu ierobežotas redzamības apstākļos, piemēram – izbraucot uz noslogota ceļa.

Video Yandex bezpilota Hyundai

Avots: Yandex

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top