Visas ziņas

YouTube nolemj katrā videoklipā likt reklāmu un paslēpt dislike skaitītāju

Youtube zinas

Foto: Pixabay

Kompānija Google satura autoriem atļāvusi paslēpt dislike skaitītāju zem video YouTube – tādēļ lietotājiem tagad būs grūtāk atrast interesantus materiālus un atsijāt saturu ar lielu skaitu negatīvu vērtējumu.

Google paziņoja, ka šobrīd ievieš šo jaunievedumu. Turklāt satura veidotāji joprojām varēs redzēt precīzu like un dislike skaitu zem saviem videoklipiem. Skatītāji novērtēt videoklipus ar like un dislike varēs gan tāpat kā iepriekš.

 

Kas jauns Youtube

Daudzi droši vien ir pamanījuši, cik dažu pēdējo gadu laikā agresīva un uzmācīga ir kļuvusi reklāma YouTube. Un, spriežot pēc nesen atjauninātās servisa lietošanas politikas – reklāma drīz būs vēl izplatītāka. Saskaņā ar jauno politiku – YouTube tagad vairs neviens video nebūs bez reklāmas, pat ja videoklipa autors ir atteicies piedalīties servisa partneru programmā. Agrāk reklāma varēja parādīties tikai tajos videoklipos, kuru autori monetizē savus kanālus.

Google šo nepieciešamību skaidro ar “pastāvīgiem ieguldījumiem YouTube attīstībā”, ka visa ar tādu reklāmu nopelnītā nauda tiks novirzīta tikai un vienīgi uz Google. Izmaiņas jau ir stājušās spēkā ASV, bet no 2021. gada vidus tās darbosies visā pasaulē.

Avots: Gizchina

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top