Visas ziņas

Zachary Reece un Alexandru Popa Blockchain & Bitcoin konferencē Kijevā

 

Zachary Reece un Alexandru Popa Blockchain & Bitcoin konferencē Kijevā

Blokķēdes tehnoloģija biznesā un kriptovalūtas tirdzniecība: kriptovalūtas nozares  ekspertu ziņojumi Blockchain & Bitcoin konferencē Kijevā.

19. septembrī kompānija Smile-Expo ir ieplānojusi liela mēroga Blockchain & Bitcoin konferenci Kijevā, kas būs veltīta blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas jomai. Konferencē tiksies eksperti no Ukrainas un citām valstīm, kuri diskutēs par regulējumu saistībā ar kriptovalūtu, blokķēdes tehnoloģijas pielietojumu biznesā un jauno tehnoloģiju iespējām nākotnē.

Lektoru sarakstā ir BlockTrade Investments vadošais partneris Zachary Reece un CA Technologies galvenais produkcijas pārvaldnieks Alexandru Popa.

Zachary Reece ir BlockTrade Investments vadošais partneris un aktīvu pārvaldīšanas speciālists. Eksperta ziņojuma tēma ir “Tirdzniecība: problēmas un risinājumi”.

Zachary Reece pastāstīs par:

  • aspektiem, kas ietekmē tirdzniecību;
  • kā lejupslīdes tendence (bearish trend) ir saistīta ar tirdzniecības apjomu;
  • kriptovalūtas tirdzniecības tendenču izmaiņām pēdējā gada laikā.

Zachary Reece sniedz konsultācijas par ICO, finanšu tehnoloģijām un blokķēdes projektu attīstību. Viņa izveidotā kompānija BlockTrade Investments nodrošina aktīvu pārvaldīšanas pakalpojumus.

CA Technologies galvenais produkcijas pārvaldnieks Alexandru Popa un blokķēdes tehnoloģijas attīstītājs sniegs ziņojumu par “Blokķēdes tehnoloģijas stratēģisko vērtību biznesā”.

Alexandru Popa pastāstīs par:

  • blokķēdes tehnoloģijas stratēģiskām priekšrocībām ekonomikā;
  • blokķēdes tehnoloģijas nozīmi;
  • blokķēdes tehnoloģijas pielietojuma optimizāciju, balstoties uz pastāvošo situāciju tirgū.

Alexandru Popa ir specializējies programmatūras risinājumu izstrādē. Viņš ir strādājis tādos uzņēmumos kā Nokia un AT & T. Šodien viņš nodarbojas ar blokķēdes tehnoloģijas attīstību programmatūru izstrādes kompānijā CA Technologies.

Pasākuma organizators ir starptautiskā kompānija Smile-Expo, kas ir veiksmīgi īstenojusi 44 Blockchain & Bitcoin konferences 25 valstīs.

Sīkāka informācija par konferenci un reģistrāciju ir pieejama pasākuma oficiālajā tīmekļa vietnē.

Vērtīgāko konferenču un interesantāko pasākumu norises laiki un vietas sadaļā Notikumi

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top