Mainings

Zaļā enerģija kriptovalūtu mainingā

Zaļā enerģija kriptovalūtu mainingā

Foto: Yayimages

Kompānija Atlas Power, kas nodarbojas ar bitkoinu mainingu Amerikas Montānas štatā, paziņojusi, ka uzsāk Saules enerģijas ieguves jaudu būvniecības projektu. Enerģijas summārā izstrāde būs 300 mW, bet atbilstošas iekārtas tiks izvietotas 1,6 tūkst. akru platībā. Ģeogrāfiski runa ir par zemi, kas atrodas Montānas štata Butte pilsētiņā.

Kompānijas Atlas Power struktūrvienība Madison River Equity pašreiz atrodas “zaļās enerģijas” projektam domātu zemju izmantošanas atļauju saņemšanas procesā. Štata varas iestādes uz to jau atsaukušās pozitīvi.

Tostarp štata sekretāre Kristi Jakobsena apmeklēja  Atlas Power ražošanas telpas un šīs vizītes laikā viņa ar kompānijas menedžmentu pozitīvā gaisotnē apsprieda jauno ieceri. Viņa atzīmēja, ka organizācija iecerējusi nodrošināt elektrību (aptuveni 700 tūkst. saules paneļu) ne tikai savam datu centram, bet arī patērētājiem, kuri dzīvo netālu no plānotās atrašanās vietas.

Jakobsena pateicās Atlas Power par tādu projektu. Iegūtā enerģija patiešām spēj pilnībā nodrošināt “zaļo enerģiju” visām Butte pilsētiņas mājām (to kopējais skaits – apmēram 15 tūkst.). Paveras iespēja arī citiem patērētājiem nodrošināt “zaļo enerģiju”, ar kuru pietiek vēl 25 tūkst. māju  nodrošināšanai.

Projekta vērienīgumu var saprast pēc šādiem skaitļiem: Montānā uz Saules enerģijas iegūšanu orientēto iekārtu summārā jauda ir 116 mW, tādējādi jaunu saules paneļu palaišana 2,58 reizes palielina šo rādītāju.

Šī ziņa parādījās tēmas par kriptovalūtu maininga ietekmi uz apkārtējo vidi turpinošās apspriešanas fonā, ko izraisīja pazīstamā uzņēmēja Īlona Maska nesenais paziņojums saistībā ar to.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top