Valūtas

Zcash izstrādātāji tērē vairāk, nekā nopelna

Kompānijas Messari pētnieki secinājuši, ja Zcash projekta izstrādes komanda Electric Coin Company (ECC) nesamazinās ekspluatācijas izmaksas un monētas cena ievērojami nepieaugs, līdzekļu pietiks vēl maksimāli 25 mēnešiem.

Messari analizēja ECC atskaiti par 2019. gada IV ceturksni. Saskaņā ar dokumentu pašreizējie izstrādātāju izdevumi ir 710 tūkstoši dolāru mēnesī, ieņēmumi – 410 tūkstoši dolāru. Ja ZEC izmaksas un cena nemainīsies, pēc novembra halvinga ECC mēneša deficīts būs jau 280 tūkstoši dolāru, sacīja Messari pētnieks Ryan Watkins.

Pēc viņa teiktā, saglabājot pašreizējo ZEC cenu un finansēšanas modeli, kurā 20% no mīnētajām monētām automātiski nonāk dibinātājiem un izstrādātājiem, ECC komandai nauda pietiks nedaudz vairāk kā diviem gadiem. Tad uzņēmumam, iespējams, būs jāmeklē alternatīvi finansēšanas avoti.

Lāču tirgus scenārijs paredz, ka, ja Zcash atgriezīsies pie visu laiku augstākā līmeņa USD 20,40, ECC spēs izdzīvot tikai 7 mēnešus pēc halvinga.”

Pēc tam uzņēmumam neizbēgami būs jāsamazina izmaksas vai jāmeklē alternatīvas finansēšanas iespējas.

Vatkinss piebilda, ka, lai panāktu līdzsvaru, Zcash cenai vajadzētu pieaugt par aptuveni 60%.

Saskaņā ar ziņojumu ECC šobrīd ir aptuveni 7,2 miljoni ASV dolāru vērtas ZEC rezerves saskaņā ar monētas pašreizējo cenu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top