Valūtas

Zcash komanda veiksmīgi realizējusi hardforku Overwinter

ZEC forksZcash izstrādātāji paziņojuši par veiksmīgu Overwinter – programmatūras, kas nepieciešama nākamajam lielajam atjauninājumam ar nosaukumu Sapling, aktivizēšanu.

Overwinter atjauninājums tika aktivizēts, 26. jūnijā, plkst. 00:42 UTC blokā 347,500. Savukārt jaunā programmatūra paver ceļu vēl vienam svarīgam Zcash atjauninājumam ar nosaukumu Sapling, kura aktivizēšana gaidāma šī gada septembrī.

Overwinter ietver versiju kontroli, aizsardzību pret atkārtotu transakciju reproducēšanu nākamajiem atjauninājumiem, vispārēju caurspīdīgo transakciju darbspēju uzlabošanu un citas jaunas funkcijas.

Pagaidām nav skaidrs precīzs to mezglu skaits, kas atbalstīja atjauninājumu Overwinter. Tomēr iepriekš Zcash izstrādātājs Saimons Lju izdevumam CoinDesk paziņoja par visu tīkla dalībnieku “vienprātīgu atbalstu”. Tā projekta tīmekļa vietnē teikts, ka par Overwinter atbalstu paziņojušas 12 kriptovalūtu biržas, kā arī dažādi maininga pūli.

Līdz ar Overwinter aktivizēšanu Zcash komanda publicējusi priekšlikumus projekta ceļa kartes atjaunināšanai. Starp prioritārajiem attīstības virzieniem komanda izvirzījusi:

  • kriptovalūtas integrāciju dažādās biržās, makos un citos servisos;
  • privātuma paaugstināšanu (privacy-by-default);
  • protokola tālāko izstrāžu turpināšanu, tostarp pētījumu mērogošanas uzlabošanas virzienā, nekaitējot decentralizācijai;
  • biznesa attīstību un mārketingu;
  • blockchain Zcash tālāko attīstību, tostarp Sapling aktivizēšanu, robu novēršanu drošībā, izmaiņas konsensa algoritmā PoW, pretdarbību “51% uzbrukumiem”.
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top