Valūtas

Zcash tīkla atjauninājums gandrīz nemaz nav iespaidojis tā produktivitāti

Kriptovalūtas Zcash tīkla programmatūras atjaunināšana, kas notika oktobra beigās, nav spējusi būtiski palielināt tā caurlaides iespējas. Pie tāda secinājuma nonākuši servisa BL Blockspur analītiķi, kuri monitorējuši platformu Zcash un Zcash Classic lietotāju aktivitāti.
Tālāk parādītajā grafikā redzams, ka ekosistēmas lietotāju aktivitāte būtiski nav palielinājusies, bet pēdējo 30 dienu laikā joprojām ir gandrīz vienā un tai pašā līmenī.

Zcash tīkla atjauninājums gandrīz nekā nav iespaidojis tā produktivitāti

Turklāt iepriekš tika ziņots, ka aktivitāte Zcash tīklā ir daudz zemāka nekā daudzu citu kriptovalūtu platformās – tādās kā Monero un XRP.
Taču Zcash izstrādātājiem ir atšķirīgs viedoklis. Nedēļas sākumā viņi Twitter publicēja postu, kurā paziņoja, ka digitālās valūtas tīkla produktivitāte pēdējā mēnesī ir ievērojami pieaugusi pēc projekta programmatūras veiksmīgas atjaunināšanas.

Zcash komandas pārstāvis Peidžs Pitersons uzsvēra:

Ekranēto (slēpto) adrešu skaita palielināšanās signalizē par Zcash blockchain produktivitātes uzlabošanos. Izstrādātāji ieviesa jaunus transakciju apstrādes algoritmus, kas ļāva ievērojami palielināt to ātrumu un drošību. Komanda pastāvīgi strādā, lai uzlabotu projekta tīkla caurlaides iespējas.

Pēc izstrādātāju teiktā – viņi ir spējuši izveidot tādu blockchain tīklu, kas nodrošina maksimālu jebkādu transakciju anonimitāti, izmantojot slēptās adreses. Atšķirībā no bitkoina tīkla – neviens no nepiederošiem ekosistēmas Zcash lietotājiem nevarēs apskatīt informāciju par tādām transakcijām.

Anonīmie darījumi Zcash tīklā rada bažas daudzu valstu varas iestādēm – jo bieži vien tādas platformas savām operācijām izmanto kriminālās struktūras.
ASV varas iestādes Nacionālās drošības ministrijas personā vēlas izstrādāt transakciju monitoringa sistēmu anonīmo kriptovalūtu Zcash un Monero tīklā, lai atklātu aizdomīgās operācijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top