Visas ziņas

ZenCash nodu skaits sasniedzis 17 000

Pirms dažam dienām ZenCash izstrādātāji paziņoja, ka šīs kriptovalūtas nodu skaits sasniedzis 17 000. Saskaņā ar viņu teikto – tas ZenCash tīklu padara par vislielāko un decentralizētāko.

Saskaņā ar ZenCash izstrādātāju teikto, liels nodu skaits padara tīklu aizsargātāku, kā arī noturīgāku pret traucējumiem, uzbrukumiem un citām ļaunprātīgām iedarbībām. Viņi ir arī pārliecināti, ka nodu skaitam ir lielāka nozīme nekā hash jaudu apjomam.

“Plašs tīkls ir decentralizētu lietojumprogrammu izstrādes neatņemama daļa, pateicoties lielu skaitļošanas jaudu un caurlaides spējas izmantošanai. Daudzu mezglu pieejamība ir svarīga tīkla drošībai. Nodes garantē visu ZenCash konsensa noteikumu ievērošanu, noraidot blokus, kas ir pretrunā ar šīm normām”, – atzīmē projekta komandā. 

Izstrādātāji atzīmējuši, ka pēdējā laikā komanda ir aktīvi strādājusi, lai attīstītu platformas ekosistēmu. Projekta dalībnieki Reddit ir veikuši vairākas aptaujas, kā arī rūpīgi analizējuši savus konkurentus.

Turpmāk ZenCash komanda koncentrēsies uz tīkla un darba produktu atbalsta, pretdarbību “uzbrukumiem 51%”, kā arī uz sidechain risinājumiem. Pirms dažām dienām notika programmatūras Super Node obligātais atjauninājums.

Nodu skaits tomēr neko nenozīmē. Ja kādam ir pietiekoši naudas līdzekļu, viņš var viens pats pieslēgt piem. 10K nodes uz AWS vai Azure
Svarīgi, lai tas viss būtu distributēts pa dažādām valstīm, dažādiem IPS, dažādiem uzturētājiem, utt… Ja piem. puse no nodēm ir zem AWS, tad principā Amazon ir diezgan liela kontrole pār visu tavu tīklu.

ZenCash ir vairāk zināmās kriptovalūtas Zcash forks, un ar kapitalizāciju tikai 88 milj. $ šobrīd ieņem 74. vietu Coinmarketcap reitingā.

Atgādinām, ka aprīlī Digital Currency Group investīciju portfelī pievienoja kriptovalūtu ZenCash.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top