Visas ziņas

Ženēvā notiks otrā Blockchain & Bitcoin Switzerland konference

 

Ženēvas kripto konference

2018. gada 9. oktobrī otro reizi Eiropas finanšu tehnoloģiju centrā Ženēvā norisināsies Blockchain & Bitcoin Switzerland konference. Konference ir veltīta blokķēdes tehnoloģijai un kriptovalūtai, kurā tiksies blokķēdes tehnoloģijas projektu izstrādātāji, investori, analītiķi, finanšu eksperti, mārketinga un juridiskā atbalsta speciālisti. Pirmā Blockchain & Bitcoin konference Šveicē notika februārī, un tajā bija vairāk nekā 300 dalībnieki.

Pamata informācija, konferences tēmas un eksperti

Blockchain & Bitcoin Conference ir pasākumu sērija, kurus dažādās valstīs organizē kompānija Smile-Expo. 2018. gadā ir plānoti vairāk nekā 20 pasākumi dažādās valstīs, tostarp jaunākās konferences ir paredzētas Filipīnās, Austrālijā, Indijā, Taizemē, Francijā, Zviedrijā, Šveicē, Baltkrievijā un Maltā.

Ženēvas konferenci pārstāvēs ārzemju eksperti, savukārt īpašā demo zonā dažādas blokķēdes tehnoloģiju kompānijas prezentēs savus produktus. Programmā ir iekļautas paneļu diskusijas un īsas sesijas demo zonas dalībniekiem.

Starptautiskā pasākumu organizēšanas kompānija Smile-Expo konferences programmā ir paredzējusi starptautisko ekspertu un Šveices blokķēdes tehnoloģijas attīstības pārstāvju uzstāšanos. Frebruārī Blockchain & Bitcoin konferencē Šveicē viesojās pārstāvji no Eiropas kodolpētījumu organizācijas un investori, kura atrodas Forbes sarakstā.

Finanšu tehnoloģiju celmlauzis

Šveice ir valsts ar attīstītu banku sistēmu un lielu interesi par inovācijām finanšu tehnoloģijā. Šodien šai valstij ir sava tā sauktā “kripto ieleja” – Cūgas pilsēta, kurā ir izveidota funkcionāla blokķēdes tehnoloģijas ekosistēma un ir izstrādāti tādi labi zināmi projekti, kā Ethereum Foundation, Monetas, Lykke. Cūgā ir vairāki biznesa attīstības centri un universitāte, kurā strādā blokķēdes tehnoloģijas speciālisti. Bitkoinus Cūgā var izmantot, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem un apmainītu tos pret fiat valūtu kādā no trīs bitkoinu bankomātiem. Jūlija beigās Cūgā norisināsies vēlēšanas, kurās tiks izmantota eID balsošanas sistēma, kas ir balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju .

2018. gadā jaunā kompānija Procivis ir veiksmīgi izstrādājusi un pārbaudījusi eID risinājumu un ir nodrošinājusi vairākus e-valdības pakalpojumus. Tagad platformas lietotāji var iesniegt nodokļu deklarācijas, reģistrēt dzīvesvietu un izmantot pasu dienesta pakalpojumus, izmantojot viedtālruņus.

Turklāt Šveicē ir izveidotas blokķēdes tehnoloģijas platformas, kas ir paredzētas vērtspapīru ārpusbiržas tirdzniecībai. Kas attiecas uz blokķēdes tehnoloģijas pielietojumu biznesā, 75% no Šveices kompānijām plāno integrēt savā biznesā šo tehnoloģiju nākamo trīs gadu laikā  (kā ziņo PwC).

Apmeklējiet otro Blockchain & Bitcoin konferenci Šveicē!

Smile-Expo organizētā blokķēdes tehnoloģijas konference Šveicē dod iespēju satikties ar nozīmīgiem blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas ekspertiem. Tā būs patīkama tikšanās, kurā varēsiet uzzināt par kompāniju darba pieredzi, kā tās ir izstrādājušas un realizējušas blokķēdes tehnoloģijas risinājumus.

Pasākums būs noderīgs:

  • Speciālistiem, kuri strādā blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas jomā un, kuri vēlas saņemt nozīmīgu informāciju;
  • Tiem, kuri cenšas izveidot karjeru blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas jomā;
  • Uzņēmējiem, kuri plāno integrēt decentralizētas tehnoloģijas savā biznesā.

Konferences mājas lapā ir iespējama iepriekšēja biļešu iegāde:

Visu konferences pasākumu apmeklējuma maksa – 300 EUR, tikai līdz 2018. gada 3. septembrim.
Studentu biļetes maksa – 100 EUR, līdz 2018. gada 8. oktobrim.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top