Visas ziņas

Hydro veiks Coinbase esošā tokena ZRX forku

 

Hydro veiks Coinbase esošā tokena ZRX forku

Hydro Foundation paziņojusi par lēmumu veikt protokola 0x forku, uz kuru balstās tokens ZRX. Saskaņā ar Hydro un platformas DDEX ģenerāldirektora Tjaņ Lī paziņojumu – 0x vērā ņemami veicināja DDEX pieaugumu un tās pārvēršanu vienā no lielākajām decentralizētajām biržām uz Ethereum bāzes. Tomēr projekta stratēģiskais fokuss pēc neveiksmīgu mēģinājumu sērijas nedeva nekādus rezultātus. DEX joprojām ir rudimentāras problēmas – tostarp zema likviditāte un orderu kolīzija.
Viņš arī piebilda, ka forks Hydro nenozīmē ekvivalenta tokena izveidi uz 0x, kuru pavisam nesen sarakstā iekļāva kripto birža Coinbase.

Un kaut gan mēs to nodēvējām kā “fork” – patiesībā tas tika darīts tikai orientierim, jo būtībā mēs pārrakstījām ievērojamu daļu koda bāzes.
Atjauninājumā tiks iekļauta jauna pasūtījumu arhitektūra, bīdnis, droša tirgus orderu sistēma un principiāli jauns likviditātes sadales modelis. Tokens ZRX tiks likvidēts, jo tokeni ar komisijas maksu rada vien nevajadzīgas grūtības.

Jaunais fork 0x – kas izstrādāts, īpaši pievēršot uzmanību likviditātei – nosaukts par Hydro. Pēc Lī teiktā – tiklīdz tiks paveiktas visas drošības pārbaudes un audits, DDEX tiks pārcelta no protokola 0x uz Hydro. Projekta priekšrocības noteiks protokola realizācija. Viņš arī atzīmēja, ka, ja projekts izgāzīsies, tad DDEX stipri atpaliks un zaudēs aktualitāti.
Protokols Hydro nebūs pārāk liels jaunums DDEX. Sākotnēji tas tika izstrādāts kā tīkla līmeņa protokols augstas veiktspējas decentralizētām biržām un tirgiem ar iebūvētām koordinācijas svirām. Realizēts kā smalka stimulējoša likviditātes kārta virs 0x – protokols ar ļoti trāpīgu nosaukumu izvirza likviditāti vīzijas priekšplānā par to – kā jāstrādā protokolam DEX. Turklāt tas ļaus ievērojami paplašināt 0x pielietojuma sfēru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top