Visas ziņas

Zviedrijas banka sāk tirgot digitālos aktīvus

 

Privātā ārzonas banka Valens Bank pārvaldīs savu klientu digitālos aktīvus

Privātā ārzonas banka Valens Bank pārvaldīs savu klientu digitālos aktīvus, izmantojot instrumentu BTT Crypto Trading Toolbox, ko izveidojis Blocktrade Technology Ltd. – Stockholm IT Ventures AB (SITV) meitasuzņēmums.

Valens Bank, kas atrodas Vācijā, jau sen ir pievērsusi īpašu uzmanību mūsdienīgiem banku produktiem – tādiem kā konti akciju tirdzniecībai, priekšapmaksas kredītkartes, fondu brokeru pakalpojumi vai kriptovalūtu maki.

Valens Bank izpilddirektors (CEO) Torbens Pedersens komentē bankas jauno vienošanos, uzsverot inovāciju tehnoloģiju svarīgumu:

“Mēs esam pārliecināti, ka Stockholm IT Ventures un Blocktrade Technology inovāciju programmatūra sniegs lielu labumu mūsu klientiem un nodrošinās protreideriem tirgu, kuru visi meklē.  Mēs rūpīgi pārbaudījām BTT programmatūru reālās tirgus situācijās un esam pārsteigti par tās produktivitāti”.

Tā jau ir otrā vienošanās, kas noslēgta starp Valens Bank un Blocktrade Technology, – tā ir izdevīga ne tikai bankai, kura meklē inovatīvus tehnoloģiskus risinājumus, bet arī kompānijai, kas var paplašināt savu darbību digitālo finanšu pakalpojumu sfērā. Arī Blocktrade Technology izpilddirektors (CEO) Fredriks Vajinstads paziņojis, ka sadarbība atbilst kompānijas misijai:

“Mēs lepojamies par vienošanos ar Valens Bank, kas pilnībā atbilst mūsu stratēģiskajiem mērķiem un pieejai darbā ar institucionālajām bankām un investoriem, kuri tiecas garantēt saviem klientiem viņu investīciju lielāku atdevi”.

Maksa par Blocktrade Technology tehnoloģijas izmantošanu būs 1,5 % gadā no programmā izvietotā kapitāla kopējā apjoma. Tagad Valens Bank un Blocktrade Technology kopīgi strādā pie projekta palaišanas, kas sāksies jau nākamajā mēnesī.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top