TV ekrānos un Kino

Ādams Skots ir paziņojis par Apple TV+ zinātniskās fantastikas trillera “Severance” otrās sezonas iznākšanu

Ādams Skots ir paziņojis par Apple TV+ zinātniskās fantastikas trillera "Severance" otrās sezonas iznākšanu

Kritiķu atzinīgi novērtētā zinātniskās fantastikas psiholoģiskā trillera “Severance” zvaigzne Ādams Skots (Adam Scott) ir norādījis, ka gaidāma otrā sezona, un apliecinājis, ka tā būs “patiesi jautra”.

Intervijā Skots pauda sajūsmu par gaidāmo sezonu, taču par konkrētām detaļām nebija īpaši daiļrunīgs:

Es labprāt pastāstītu jums un visiem, kas mūs sagaida, jo tas būs patiešām jautri. Es nevaru sagaidīt, kad cilvēki to redzēs, bet es nevaru teikt ne vārda, bet tas iznāks tuvākajā laikā, un es nevaru sagaidīt, kad visi to redzēs. Tas ir viss. Tas ir bijis tik jautri.”

Lai gan seriāla “Severance” pirmā sezona saņēma augstu novērtējumu, pateicoties oriģinālajam sižetam un spriedzei, otrā sezona jau ir daudz kritizēta.

Problēmas bija iekšējās nesaskaņas un nozares streiki. Spriedze starp režisoru Dana Ēriksona (Dan Erickson) un Marka Frīdmana (Mark Friedman) sadarbību radīja sarežģījumus otrās sezonas izstrādes sākumposmā. Lai noturētu Frīdmanu pie projekta, nācās piesaistīt Benu Stilleru (Ben Stiller), taču spriedze saglabājās, apgrūtinot scenārija izstrādi un budžeta pārvaldību. Kavējumus izraisīja arī WGA un SAG-AFTRA streiki. Tomēr filmēšana atsākās 2024. gada janvārī.

Seriāla “Severance” otrās sezonas iznākšanas datums vēl nav noteikts.

Severance pirmās sezonas tīzeris

Avots: Movieweb

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top